Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ben cruiseye başlayalı 1 ay oldu ve ehliyet puanı bitince 10k kestiğini öğrendim arkadaşda bankanda varsa sıkıntı olmaz dedi bende yanlışıkla kırmızı ışıkta geçtim durmaya çalıştım duramadım ve 10k kesti ve banladı beni 5 gün iflasdan benim bankamda 10k var aracım rsx 130k lık araç ben banımın açılmasını istiyorum özür diliyorum bilmiyordum cidden 10k bankamda var rsxim var kullanıcı adım batinaytr daha yeni rsx aldım onun heyacanı üstümde hızlı sürüyorum ışığı farketmedim çok özür dilerim. banlanırım diyede telefondan foto aldım aşşağı bırakıcam .

discordanda sordum arkadaşım yanlış anlatmış çok özür dilerim lütfen açın lütfen abi.
  •      Ne MüsIüm’den ne de Orhan’dan, sevdiğim tek parça ’Yedek parça’
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Yaşadığınız sorun için üzgünüm ama maalesef ban açılmayacaktır.

Bu sizin sorumluluğunuz ve başka kişilere de sorabilirdiniz cevabı kesinleştirmek adına.

Ehliyet puanı yenilenince 10K HESAPTAN çeker. Eğer hesabınızda (bankayı kastetmiyorum) 0tl nin altı miktar para var ise iflas edersiniz.

Ban kısaltılmayacak, açılmayacaktır.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi