Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
Merhaba 5:40 dakikalarına kadar sıkıntı yoktu o 5:40 dakikasında arkadan hızla çarpıp beni ittiren polis arkadaşımıza salmasını söyledim ram yaptı k.b bile yazsa sıkıntı yoktu birde gelip duvarın orda vurdu ve 6:06 dakikalarında orda baya bir nerdeyse durdum gelip arkadan polis arkadaşa vuruyor ve gelip bana vurup üstüne alıyor arkadaş durması gerekirken sonra ceza kesiyor bunların yanlış olduğunu düşünüyorum ve bu konuyu açıyorum ilgilenirseniz sevinirim.

https://s4.dosya.tc/server13/at6i0v/Polisler.mpr.html
Kayıtlı Üye
PİNGİN VARDI Bİ SAĞ Bİ SOL OLUYODU AYRICA PİNGİN OLMASA DÜZ YOLDA POLİSLER NASIL ALTINA GİREBİLİR DUVARA SIKIŞTIRMADAN
Banned
Pingimin olması falan öyle bir şey yok pingim falan yoktu orda hiç bir polis senin gibi vurmadı bana kovalamaya katıldığın gibi tam dönüceğim yerde gelip arkadan vuruyorsun yavaşlaman gerekiyor mesafeni koruman gerekiyor bunları ben sana öğretmiceğime göre bilmen lazım orda gelip durmuşum vurup üstünüze alıyorsunuz durucağınız yere arkadan birde yani neyse forumdakiler karar versin.
Yönetici
kanıtınız incelenmiş olup gerekli görevliye cezai işlem yapılmıştır.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
2 Ziyaretçi