Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhaba,Ber0 adlı admin Saygısız bir şekilde kelimeler kullanmıştır.Passatla aralarında ne geçmiş bilmiyorum ama yinede bence bu şekilde davranmaması lazım. K.adı : beretta

Foto :  https://hizliresim.com/PPvHL7
- NE VARSA TOKAT'TA VAR -
Kayıtlı Üye
Rookie6041 oyuncusu oyun içerisinde konuştuğum insan bana küfür ediyor ben çocuk değilim veled gibi ona sövecek halim yok. Beni bilen bilir bilmeyende bir bilene sorsun. Adam bana küfür ediyor oyunda ne diyeyim teşekkür mü edeyim ? Sende en kısa zamanda benle uğraşmayı bırakırsan sevinirim güzel kardeşim. Sorunun varsa gel yüzüme söyle günlerdir o kadar admin varken yok görevli afk diye bana yazıyorsun birisiyle konuşmama karışıyorsun. Ben kiminle ne konuşmam gerektiğini biliyorum herkes kendi işiyle ilgilensin uğraşmak için adam aramayın sert kayaya çarparsınız bir gün !
#BOSS
Kayıtlı Üye
Kardeşim ilk önce ben sana takmadım yada sana karşı bir şeyimde yok Görevli afk yazdığım zamanlar sana mesaj atıyorum cevap yazmıyorusun bende Acaba afk mı diye soruyorum.Ayrıca Adam sana küfür etmişse onu uyara bilirsin TATLI dille yada banlarsın sana kalmış bir şey.Burda ki amacım seni uyarmak.Sert kayalara çarparsınız diyosun burdan ne kadar atarlı olduğun belli.İşime karışmayın diyosunda burası forum neden açıldı peki ? ben burda Hata yapan seni veya başkasını Şikayet etmiceksem neden var ki bu forum.Seni bilmem beni alakadar bile etmez.Lütfen laflarına dikkat et !
- NE VARSA TOKAT'TA VAR -
Kayıtlı Üye
Admin Şikayetiniz Üst Yetkililerime Bildirildi. Beklemede Kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task