Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-16-2021, 05:26 PM SoloTürk.
Öncelikle kolay gelsin OSMANLI GARAGE yönetimi.
Mpr gözüktügü  gibi ARCHİE (Nyks) adlı polisin kovalama sırasında   44.45    yasak oldugu halde ram yaparak hem kuralları göz arda edip hem beni hem oyundaki diger oyuncuları tehlikeye atacak sekilde görev yapıyor bu sahısın gerekli uyarıları ve gerekli islemi görmesini rica ediyorum ve paramın geri iade edilmesini talep ediyorum .

Gereginin yapılmasını arz ederim .   

benim kullanıcı adım SoloTürk  

mpr ; [b]https://www.dosya.tc/server33/imcvcn/archie_ram.mpr.html[/b]
Banned
En son düzenleme: 02-17-2021, 08:50 AM nyks.
(02-16-2021, 04:53 PM)SoloTürk demiş ki: Öncelikle kolay gelsin OSMANLI GARAGE yönetimi.
Mpr gözüktügü  gibi ARCHİE (Nyks) adlı polisin kovalama sırasında   44.45    yasak oldugu halde ram yaparak hem kuralları göz arda edip hem beni hem oyundaki diger oyuncuları tehlikeye atacak sekilde görev yapıyor bu sahısın gerekli uyarıları ve gerekli islemi görmesini rica ediyorum ve paramın geri iade edilmesini talep ediyorum .

Gereginin yapılmasını arz ederim .   

benim kullanıcı adım SoloTürk  

mpr ; [b]https://www.dosya.tc/server33/imcvcn/archie_ram.mpr.html[/b]
ram yapan polis güzel konu anladım araban ağır hasarlı ve bende bir sağ bir sol yapıyorsun sana ordada yazdım bunu bende yaşamıştım aynı şeyi bilerek yapmadığımı söyledim orda araban bir sağ bir sol yapıyordu anlayamadım yani nereye gittiğini vurdum arkadan vurmuşum benim orda yapabilicek bir şeyim yok sekiyorsa araban hesaplayamam zaten aniden yavaşlamalar falan yapıyorsun orda beni baya kişi izliyordu kimse bir şey demedi sekiyorsun diye gelip birde konu açıyorsun ben bir şey demiyorum kısacası sekiyordun bende araban hasarlı olduğundan mı pinginden mi bilmemde bunu yaşadığımda 4 5 polis vardı saldım şimdi sen yaşıyorsun ve konu açıyorsun neyse suçlu olduğumu falan düşünmüyorum orda kovalayan baya polis yaptı bunu gelip ben yakalayınca beni attın hatalıysam kusura bakma 
Kolay gelsin iyi forumlar.
he şunuda söyliyim bilmiyorum orhan gördümü ama orhanda vardı kovalamada sana vurmadan 1-2 dakika önce kaybetti o gördüyse eğer ram yaptığımı zaten uyarırdı görmüş olabilir diye düşünüyorum ve orda bendede ping olabilir ama cidden bende sekiyordu ve araçlarda buglar oluyor modlardan dolayı o yüzden sekiyor olarak görebilir ve sana vuracağım yeri hesaplayamayabilirim kasıtlı vurma yok yani bunu zaten bilen biliyor sekiyor araçlar ağır hasarlı yada hasarlı olunca ping olunca bunuda göz önünde bulundurursun bir dahakine.

şöyle bir kanıt sunayım sana attığın mprde 37:10da seni sıkıştırıyoruz bug olup fırlatıyorsun beni çıkıyorsun bu senin aracının hasarından dolayı ve bende sekmeye başlıyorsun 37:48'de orhanada aynısı oluyor oda sekip yana doğru fırlıyor 40:09 falan orhan bana vuruyor oda ağır hasarlı bende uçuyorum
bak hatta 40:49 falan orhan sana dokunuyor arkadan havaya kalkıyor aracın 40:51 orhan gene dokunuyor gene uçuyor bunun gibi baglar çok fazla ordada bende sektiğin için hesaplayamadan arkadan vurdum orda sana açıkladım sonra kestim cezayı ve senin dediğin şeyde tam arkandan vurmuyorum olabildiğimce kaçmaya çalışıyorum sonra bende önüme sekiyorsun ve kırıp arka lastiğine vuruyorum
ve orda havaya sekip geri iniyorsun bende böyle gözüktü herkeste farklı gözüküyor kaçan kişide daha farklı o yüzden suçlu olduğumu düşünmüyorum bunlarıda göz önünde bulundurursanız sevinirim.
Yönetici
MPRde virajdayken fren yapma esnasında arkadan gelen polis yeterli bir fren yapamadığı için vurmuş gibi gözüküyor, fakat sonrasında daha hızlı vurup takla attırıyor. Yeterli bir şekilde incelendikten sonra işlem uygulanacaktır.
1 Ziyaretçi
Task