Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
oyuncu arkadaşlarımla drift yaparken polis bir kovalama başlattı ve chatta {kovalama başlatıldı  ozgurkonacoglu} yazdığında ben kaçmaya başladım

polis arkadaş arda peşimden kovalamaya devam etti 

kovalamada biraz sonra izimi kaybettirdim chatta:{onu elinden kaçırdın sen anca uyu} gibi mesaj görünce ve arkadaşlarımın yanına gittim

polis arda chattan seni kovalamaya engel olamktan dolayı banlatayımmı diye sordu 

ve beni kovalamdığını iddia etti 

sonrasında mpr yi izleyip kendimin haklı olduğum tanısına vardım

mpr yi izledikten sonra oyuna girdim ve yetkili admine danıştın MNSLI  

ve tolga efendi yinede foruma konu açarsan sen banlanırsın gibi bi cümle kurdu

bende foruma konu açmak istedim

buyurun MPR https://dosya.co/zp6pgd3ul527/tolga_efendi.mpr.html

1:29:00 dan sonrasını izleyiniz

saygılarımla gereğinin yapılmasını arzederim Şimdiden teşekkürler
Kayıtlı Üye
Olaydaki Polis Tolga benim banlanırsın diye söylediğim cümle tehdit olarak değil görevli kişiler mpr kaydını izlerlerse sen banlanırsın anlamındadır . Burada tehdit oluşturucak ve oluşturacağım bir durum yok . Ayrıca kovalamaya gelirsek orda Dikkatsiz sürüş(Drift) yaptığı için kovalamaya aldım fakat benden kaçmayı başardı bunun üzerine ona yakın birini kovalamaya aldım fakat kendinin kovalandığını sandığı için veya başka sebeplerle bana engel olmaya çalıştı mpr kaydında da bulunmaktadır . Benim yanlış bir kelimem veya bir hareketim olmadı kendisi olayı çok büyüttü
Kayıtlı Üye
ben sizi otelin kapısında gördüm ben hızlı geliyordum kaza yapmamak için frene bastım ve biraz sağa kırdım sonrasında arracım durdu ve ben yine haraket ettim ben bir kazayı önledim ne yapsaydım yani size kafadan girsemiydim
Kayıtlı Üye
Kafa kafaya çarpışma diye bir durum yok zaten yanımdan sıkıştırdın beni ?
Yönetici
Arkadaşlar ufak bir yanlış anlaşılma olmuş, olabilir gözden kaçabilir. Ceza vermelik bir durum olmadığına inanıyorum, daha dikkatli olunması takdirinde konuyu kapatıyorum.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi