Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
07.02.2021 Tarihin de Cruise Portu 6664 Oval Haritasın'da Sisli denen şahsı [Polis]Ber0[OG] olarak işlediği suç nedeniyle kovalamaya başladım. Kovalama yükleyeceğim mpr kaydında da görüneceği üzere ortalama 1,5 2 saat bandında kovalama gerçekleştirdim. Pit içerisinde giderken rampadan uçarak yan takla atarak ters kalan SİSLİ denen şahısı yanına giderek yakaladım cezasını yazdım fakat SİSLİ denen şahsiyet o kadar saat boyunca verdiğim emeği hiçe sayarak pit komutunu kullanarak pite girdi. Amacım para değil beni tanıyan polisliği para için yapmadığımı her şeyi kuralına uygun şekilde yaptığımı herkes bilir fakat böyle bir durumda şahıs gidip pit atıyor ve benim 2 saat boyunca verdiğim emeği hiçe sayıyor. Polis sistemi eskisi gibi olsun veya bu davranışı sergileyen kişilere oyun içerisinden sorgusuz sualsiz uzaklaştırma işlemi uygulansın. Polisler kimsenin zevk oyuncağı değil, zevk makinası değil, Oval Haritasında gazlaması için oyuncağı değil. Herkes orada bir emek veriyor ve emeğinin karşılığında seviyeye bağlı olarak bir miktar para alıyor. Bu ve bunun gibi adam demek istemiyorum şahıslar verilen o kadar emeği hiçe sayarak pite giriyor ve hiçbir şey olmamış gibi pişkin pişkin oyununa devam ediyorlar. Pit atma olaylarını diğer polis arkadaşlar da çok kez yaşamaktalar. Benim burada verdiğim emek 5 10 dakika değil 2 saat boyunca ben orada bu şahsı kovalıyorum ve verdiğim emeği bu kadar kolay hiçe saymak delikanlılığa'da adamlığa'da asla sığmaz. Gereğinin yönetim ekibi tarafından yapılmasını temenni ediyorum. 

https://s2.dosya.tc/server15/iu5i54/EMEK_HIRSIZI.rar.html
#BOSS
Kayıtlı Üye
Çok haklı onca emeğimiz var adam pite giriyor oyununa devam ediyor 1k geliyor bize şahsen polislik açası gelmiyor insanın çok nadir açıyorum ben mesela
Kayıtlı Üye
bende polislik yapıyorum inan senden daha fazla kovalamacam olmuştur bu pite girince +5000'i geri aldıktan beri banada yapıyorlar ama gelip burda şikayetçi olmuyorum kişiden zaten -5000 gidiyor sana +1000 gelmiş sen 4000tlnin davasındasın çok istiyorsan gel vereyim
[Resim: https://i.hizliresim.com/i5a2bzi.jpg
Elantra'cı SiSley
Yönetici
Sadece siz değil sizin gibi başka görevli polisler de bu ve bunun gibi olaylarla karşı karşıya kalmaktadırlar.
Şikayet etmiş olduğunuz oyuncu (sisley54) başka bir konudaki sebepten dolayı uzaklaştırılmıştır.
Yaşanılan bu konuyla ilgili Yönetim ekibince InSimsel olarak bir şeyler konuşulacak ve yürürlüğe konulacaktır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task