Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-02-2021, 07:38 PM BatinayTR. Düzenleme Nedeni: MPR VE SS EKLEME.
Banlayan Admin Kullanıcı Adı : gang

Banlanan User Kullanıcı Adı : batinaytr

Banlanma Sebebi: Konuyu Kapat Denmesine Rağmen Konuyu uzatmak+flood uyarı2

Açıklama: Şimdi şöyle anlatayım admin frenzy ters yöne giriyor polis olarak adam kovalıyor ve bize çarpıyorlar tabi paramız gidiyor ve para eventindeyiz en kalabalık yola giriyor biz savunmamızı mesaj atarak bildiriyoruz neyse sustuk bu seferde ben MPRLERE SAVUNMA YAPILIR mesajı atıyorum tamamen espirisine çünkü güzel bir savunma yazabiliyorum haklıysada savurnurum anlamında gang benim 2 tane attığım mesajı görüp flood diyip para cezası kesip beni sunucudan atıyor sonra giriyorum tekrardan beni admine hakaretten atıyor ORTADA HAKARET YOK NEDEN ATTIN DİYORUM BU. Tekrardan beni kickliyor en sonunda LYNCH beni kışkırtıyor bilade rsıkıntınmı var vs. gibi konuşuyor benimle saygılı konuş birazda hızlı yhazıyorum flood yok orda farklı farklı cümle bu abi nasıl flood olsun benimle saygılı konuş admin odasında olunca üstün olmuyorsun gibi cümle kullandım sonra ban yedim yine gang orada recep abi var olay sahibi frenzy var onlar bişey yapmamış kardeşim sanane yani güzelce oyunumu oynuyorum SAVUNMA YAPIYORUM ABİCİM BİR ADMİNİN POLİSİN HATASINI DİLE GETİRMEK BAN SEBEBİYSE BENİM İTİRAZIM VAR. böye kural olmaz onlar bişey yapmamış senmi yapıyorsun flood ne diyorum 2 mesajın arka arkaya atılması diyor sunucunun paketinde 3 mesaj flooda giriyor 4.de 150 tl para cezası yazılıyor benim banımın açılmasını veya 6 saat gibi düşürlmesini istiyorum gerekli ss ler aşşağıdaki linke bırakıyorum .

Not : gerekli mpr kaydı varsa olay daha rahat çözülür ben kick ve bandan ss alabildim mpr kaydım yok gerekli adminlerde olabilir 
[Recep , frenzy , gang] ve son olarak konuyu kapat diyorlar o konu farklı konu eğer arkadaş chati takip etmiyorsa mprsinden baksın.
bana saygısızlık yapıyor ben onun üzerine konuşuyorum

. https://dosya.co/vap39ubl01cd/GANG.mpr.html

Benim tek yaptığım şey frenzy nin hatasını dile getirmek + 2 tane mesaj atmaktan flood banı yemek + başka bir konu hakkında konuşurken kapanmış konudan ban yemem
  •      Ne MüsIüm’den ne de Orhan’dan, sevdiğim tek parça ’Yedek parça’
Yönetici
Sizi uzaklaştıran adminden gerekli MPR kanıtı istenmiş olup istenilen MPR kaydında gerekli incelemeler yapılmıştır.
Kanıt:https://s4.dosya.tc/server13/mfr6km/PASSAT.mpr.html (Gerek 48. dakikadaki floodlar olsun gerek ondan sonraki süreçte uyarılara rağmen konuyu uzatman olsun.)

Herhangi bir olumsuz/yanlış işlem söz konusu değildir. Size uygulanılan uzaklaştırma işlemi kaldırılmayacaktır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task