Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
arkadaş sürekli saçma nedenlerden dolayı ceza kesiyor bi kere drift attım trafiği tehlikeye düşürmesinden tut afedersiniz yanlışparkına kadar yazdı daha 1sv 350 tl ceza nasıl yazılıyor hadi cezasında değilim 15 20 dakika önce yazdığı cezayı 1. ceza yarım saat önce yazdığı cezayı 2x 1 saat önce azdığı cezayı 3x sayıyor cezayı katlııyor 2 ye 3 e bence bu çok saçma ve hatalı bi hareket chet dalaşına girdiğimiz için inadına bizle uğraşmaya başladı erdem adlı şahıs ile beraber giderken arada mesafe bırakıp bizi takip etti rahatsız etti sürekli gitmesini söyledik gitmedi 
neymiş arabayı düzgün kullanıcakmışız diye önümüze kırdı. kasıtlı bir şekilde kazaya sebebişyet verdi admine söyledik polis yetkisi var onunda sireni varmışta yol vericekmişiz 500 metre yakınımızdakimse yoktu allahın unuttuğu yerdeydik mapta yol bomboştu sağ şeritten gidiyorduk blilerek vurdu ya resmen şaka gibi chette de kavga çıkarmak için elinden gelen herşeyi yaptı 
mpr : https://s2.dosya.tc/server14/ifmyks/archei.mpr.html
 -1.03.00 da bakabilrisiniz takip ediyor sevilmediği yere gitmeyi çok seviyor anlaşılan Smile 

1.01.00 da da izlyebilriisniz kasıtlı çarpıyor bilerek yani hatta fren falan yapıyor çimene falan atıyo kendini hani bilerek yapmadım gibisinden kednini akıllı zanediyor buırdan değil ama çok sövdüm kulakları çınlamıştır kendini akıllı zaneden şahısın 
arabayı düzgün kullanmamaızı sirene yol açmamızı söylüyorlar ama neyse ya okuyan arkadaş anlamıştır bunu güzel bi tatil yapmasını istiyorum
şiyatetçi arkadaşlar : bekir
                               erdem
                                bozlak

mprnin başka dakika ve sürelerine de bakabilrsiniz her sürede saçma sapan cezalar yazıyor zaten buda ricamdır.
şahısın k.adı : Nyks
şahısın oyun adı : (POLİCE) archei
Banned
Burda saçma sapan şeyler yazıp yalan yanlış şeyler yazıp beni şikayet etmen hiç iyi değil seni 3 kere yakaladık bir kere metehank 2 kere ben 3 de sana ceza kestim evet 500 kestim adam çarptın opetin ortasında dönüyorsun orası trafiğin geçtiği bir yer westhill mapinde üstüne üstlük 2 yazışımda o kadar yazdım önümüzde drift atıp duruyorsun ceza kesince çok kesiyorsun falan filan benden iyi mi biliyorsun kaç para kesiceğimi o attığın mprdede seni takip falan etmedim desteğe gidiyordum yanlış yere gittim beroyla sesteydik zaten orda porsche adlı kullanıcıya baktım tribün de dedi bero tamam dedim sonra baktığımda haritadan sağdan aşşağı doğru iki kişi gidiyordu bende onlar sandım bastım gidiyordum ve yanlış gitmişim kesinlikle kasten olan bir şey yok zaten sirenimde açıktı desteğe gidiyordum sonra hemen el freni çekip geri dönücektim beroya sordum seste oda yakaladım falan tamam dedi sonra siz 2 arkadaş gelip bana yazık kafana cidden yazık gibi tabirler kullandınız size kasten gelsem arkanızdan ayrılmam ve olayda bozlak diye birisi yok onuda katmışsın bozlak oyunda bile yoktu birini banlattırmak için bu kadar yalan yanlış şeylere gerek yok benim ceza listem zaten arkada açık ordanda bakıp yazıyorum bizden iyi bilirsanız siz yapın kardeşim kolay gelsin.

İYİ FORUMLAR İYİ OYUNLAR.

bende kanıt falan yok seste bero vardı kanıt isterseniz onla konuşabilirsiniz (şahit olarak) sağolun.
Yönetici
İki tarafında açıklamasını okudum, atılan mpr yi iki tarafın gözünden de izledim. Anlatılanları göz önünde bulundurarak karar verdim.
%50 %50 Haklısınız arkadaşlar fakat ceza vermelik bir durum yok. Şikayet edilen (Archei), kasti bir harekette bulunmamış zira desteğe gitmek için bulunduğunuz alana gelmek zorunda kalmıştır. Yanınızdan geçtiği sırada el freni çekip, kazaya sebebiyet vermesi ardından "düzgün sür" uyarısında bulunması haksız bir davranış. Her ne kadar haksız bir davranış olsa da kasti olarak yapılmış bir hareket gibi durmuyor.
Sizin de aynı şekilde, "yazık kafana" gibi saçma tabirlerde bulunmanız hem kışkırtıcı, hem sinir bozucu bir hal almış.
Polis olarak mesafesini koruyarak takip etmesinde bir sorun görmüyorum, abartmamak suretiyle.
MPR de yazılan cezalar hakkında bir şey göremediğim için bir şey yapamayacağım.

İki tarafa da uyarım olsun, tatlıya bağlansın olay. Hareketlerimize dikkat edelim, katlanamıyorsak oyunda birbirimizden uzak duralım sorun çözülsün.

Şikayet için teşekkürler.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi
Task