Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Şikayet edilen polis kullanıcı adı : enes ibisce123 - [POLIS]Enes.i 

Şikayet Eden : batinaytr    YARBAY

Şikayet Nedeni : Sürücüye kinlenmek + saygısızca konuşmak

Olay : Kırmızı ışıkta durdum arkadan hızlı bir fz5 polis geliyordu bende yol vermek için kırmızıda geçtim oda çimene girdi şekilden şekile girdi bana vurdu bendede kiralık araç vardı bana vurunca spin attım sonra beni kovalamaya başladı neden dedim hadi acıdım tamam dedi sonra giderken mausem sola kaydı geri çevirdim ama arkadan vurdu bu seferde siren açtı takip etmeye başladı sağa çektim az yazcam acıdım sana dedi 500 tl yazdı Sebebi: drift+ters+ışıkdan geçmek+kontrolsüz sürüş bende ödedim param yoktu zaten sonra mpr mi aldım yolda 2 dk lığına kontrollere girdim arkama sirenle yanaştı devam ettim kırmızı ışıkta dururken hatalı parktan ceza yazdı sonra [CAZ YAPMA LAN .d] diye bir kelime kullandı bende bu şikayette bulunuyorum unuttuğum birşey vardı ben itiraz edince arkadaşıyla dalga geçti boş yapıyo salla bunu bilmiyor gibi kelimeler kullandı mpr den sonra SEFA Demir'ede saygısızlık yaptı tekrar uyardılar kime güveniyor bilmiyorum bu arkadaş parası çok galiba.

Şikayet Kanıtı : MPR

MPR 1 :  https://dosya.co/48qcmpck9ay8/POL^TİS_ENES.mpr.html

MPR Saniye : 11:50:00 ' dan başlamaktadır mpr bitene kadar.

İmza : BatinayTR
  •      Ne MüsIüm’den ne de Orhan’dan, sevdiğim tek parça ’Yedek parça’
1 Ziyaretçi