Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba ovalde gazlıyordum polis görevi gereği sınırı aşmamdan ötürü kovalama başlatmıştı ve bende kaçabileceğimi umdum ovalden başka bir yerden kaçmadım ve  hız düşürdüm çarptım bir kaç birşeyler oldu arabam hasarlıydı malesef biraz dikkatsizdim çarptığıma yazıyordum seviyeyi yükselttikçe takip ediyordum sonra dördüncü seviyedemi beşinci seviyedemi arkamda kaza yaptı ve oval kurallarını okuduğumda kovalamada dahi olması değiştirmiyor diye biliyorum haksız kazanç olduğunu düşündüğüm için pit atınca 5000TL ceza polise 1000tl para gidiyor sonrasında pit atmıştım beşinci seviye olduğunu anladığım zaman atmıştım ovalde durmam yazmam !admin mesajından ilettiğim bir kaç mesajtı malesef ondan ötürü özür diliyorum kusura bakmayın gereğinin yapılmasını istiyorum 
Mpr : https://s2.dosya.tc/server14/n29gfj/Polis_Enes_i_pit_atm_Tiyor.mpr.html
Olay sahnesi : 42:20 - 44:20 
Kovalama başlangıcı - bitimi : 37:10 - 45:00 
Kovalayan polisin kullanıcı adı : enes ibisce123
Not : O ikinci kaza sahnesini gördüğümde yazdım bilginize 
Gezinti - Drift - Cruise Oyuncusu  F L O R 
Yönetici
kanıtınız incelenmiş olup gerekli polise görevli olduğu için görevini düzgün kullanmamaktan tarafımca x2 cezai işlem uygulanmıştır.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi