Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
29/04/2020 gece 04 00 sularında cruıse portunda oynamaya başladım admınlerin ve oyuncuların yarısı tweak kapat dıyıp attılar ızledıler temız cıktım geceden berı para kasamadım,ayrıca az önce yıne aynısı oldu uyardım dedım uğraşmayın benımle dedım bırı daha kapat tweak falan derse hakkını helal etsın ama ağır sovucem yeter dedım exelans adlı oyuncu yaptıı kd klanından uvey adlı bırı daha yaptı bende artık dayanamadım ve vtec ıne sokayım sana da sokayım yazdım mesajları kapattım 2 dakıka sonra ban yedım ben suan o arkadaşlar yuzunden orucumu bozdum sınırden sıgara ıcıyorum o arkadaslara hakkımı helal etmıyorum bılgınıze!
SEVDİĞİM İÇİN DÜNYAYI BEŞİKTAŞ İÇİN SEVDİĞİMİ YAKARIM.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-29-2020, 02:30 PM Kerem01.
(04-29-2020, 11:17 AM)kaan4549 demiş ki: veledleri admin yaparlarsa olacağı bu

Kardeşim çok bilgin varsa sen çok olgunsan gel sana verelim adminliği sen yap görelim senide adminlerin yaşını yada bilgisini sorgulamak haddine değil önce konuyu tam öğrenin kabataslak konu anlatılıp adminlere laf söylemeyi bırakın bi burası şikayet bölümü tartışma yeri değil.!

Kardeşim sen admin dısında gelen mesajlara aldırış edip laf dalaşına girersen çok normal bir şey bu ban yeme sebebin açık kendin sölüyorsun bunun neresi haksız ? vtecinize sokayım diyorsun sonra hakaretten ban yiyince haksız oluyor konuda bir haksızlık vs yok kışkırtmalar içinde ayrı olarak kanıtlar ve isimler ile şikayet açabilrsin banın kalkmayacak sürenin dolmasını bekle.
1 Ziyaretçi