Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-14-2021, 05:17 PM KaliteliAdam53.
FEARLESS isimli kullanıcı pitstopta bana kasıtlı olarak vurup 0tl kaza zaten neyini ödicem diyo 124tl ceza geldi bana dedim kafanmı iyi gibi sözler etti mpr si elimde değil ancak bir sözünün ssi var.Haklı Çıkarsam Gereğinin yapılmasını arz ederim.

SS:
[Resim: 8hSo24.png]
Selim Baş

OG POLİSİ
Kayıtlı Üye
KARDEŞİM BAK İFTİRA ATIYORSUN DURAN ARAÇ HERZAMAN 0 HASAR ALIR + BENİ KASITLI TAKİP EDİP SIKIŞTIRDIN HASAR PARASINI DAHİ ATMADIN + BEN SENİ TEHDİT ETMEDİM (BEN BANDAN KORKMAM) CÜMLESİ HAKLI OLDUĞUM KONUDA KORKMAM ZATEN BEN SANA BİLDİRİCEKTİM SEN DİREK ÖDE DEDİĞİN İÇİN SİNİRLENDİM VE SERT ÇIKIŞTIM HAKSIZSIN VE SAÇMA SAPAN CÜMLELERDEN HAKLI ÇIKMAYA ÇALIŞMA 

+ ADMİN İLE TEST ETTİM BEN DURUYORDUM ADMİN BANA VURDU BEN 0 HASAR ALIRKEN ADMİN 2TL HASAR ALDI SEN GELMİŞSİN 124TL İÇİN ( 124TL Yİ BEN YEDİĞİM HALDE) ÖDE DİYORSUN HAKSIZSIN
Yönetici
(01-14-2021, 05:16 PM)KaliteliAdam53 demiş ki: FEARLESS isimli kullanıcı pitstopta bana kasıtlı olarak vurup 0tl kaza zaten neyini ödicem diyo 124tl ceza geldi bana dedim kafanmı iyi gibi sözler etti mpr si elimde değil ancak bir sözünün ssi var.Haklı Çıkarsam Gereğinin yapılmasını arz ederim.

SS:
[Resim: 8hSo24.png]
kasıtlı çarptığına dair kanıtınız yoksa işlem yapılamaz. işlem yapılması için (somut veriler gerekmektedir).

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi