Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-09-2021, 09:55 PM 1savage.
Ps çıkışı faremde sıkıntı oldugu ıcın kenara park ettim bilinmeyen k.adlı  polis Emir KAYA sorunu belirtmeme rağmen salmadıgı için pit attm pit atarken kovalamaca açtı  pite girdiğim içinde 5k yedim. EmirKAYA bunu ilk defa yapmıyor hep böyle baskı yapan bi polis ben -5kmın iadesini talep ediyorum mprsi mevcut. 

https://s2.dosya.tc/server14/xlazff/emirkaya.mpr.html

https://i.hizliresim.com/Eub3I0.jpg

1.32de sireni kapatmış ben pit atmadan önce bunuda eklemem istendi (OG#MnsLı ayrıntıyı bulan kişi ama eklettiren o değil.)
Kayıtlı Üye
Kardeşim ovale cıkan ps de çimenlerin ustunde durmuşsun oncelikler cımenlere park etmek yasak ve o durdugun yer yoğun kullanılan bir yerdir ben senı efalarca uyarmama rağmen sen halen orda bır dk bekle dıyosun boyle bıse yok kardeşim sonra kovalama başlatınca kovalama baslatıktan bir kaç saniye sonra pit atıyosun yanı 5k yemen tamamen kendı hatandır
Kayıtlı Üye
o zaman fare git gel yaptıgında çarptıgımda senmi yiceksin banı benmi farenin kablosunu bantlıyodum anlayış göstermen gerekirdi
Kayıtlı Üye
kardeşim pit atabilirdin ben sana orda araçların gectıgı ve yasak olan yerde durdugun hade anlayıs gosteremem  5k yıycene 300 tl yerdın mausen koptuysa pit atardın
Yönetici
En son düzenleme: 01-10-2021, 02:00 PM Volkan Ö..
polis kovalamacası chat de takip edilebilir şekilde görülmektedir.
polisin sireni aktif olmasa bile sizin polisin kovalayıp kovalamadığını veya sizi kovalamadan bıraktığını chat den görebilirsiniz.
hoparlörünüzün olmaması bir sebep olarak görülemez zaten chat de tüm kovalamaca bilgileri gösteriliyor.
kovalamacayı chat den takip etmeniz sizin yükümlülüğünüzdedir.

herhangi bir geri para ödenmesi söz konusu değildir.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi
Task