Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-07-2021, 11:16 PM SenerBOZKURT.
Öncelikle iyi oyunlar ben admin olarak emin olamadığım ve konuyu burda çözmek adıyla buraya geldim : 

Cuqqa Bey isimli oyuncu ovale giriş yapılan yerde yolda duran polis emir kayaya duramayıp çarpıyor ve 

emir kaya kovalama başlatıyor burda kovalanan kişi kaçmaz ve ilerde durdukdan sonra 400tl ceza kesiliyor 1nci seviyede - 

ben cezanın fazla olduğunu düşünüyorum ve sebeplere ssini alamadım malesef kazaya sebebiyet vermek dikkatsiz kontrolsüz sürüş ekliyerek sebep 

ekledi kişi kaçmaz iken bu kadar ceza kesilmesi benim düşüncem ile normal değil !

Mpr : https://s7.dosya.tc/server19/zvzxqi/Polis_Emir_Kaya___64.mpr.html

Olay başlangıcı : 3:45 

Kovalanan Kişinin Kullanıcı Adı : Recepergn21

Kovalayan Polisin Kullanıcı Adı : bilinmeyen

Ayrı bir konu açmak istemedim bununda izlenmesini istiyorum kovalamada kişiyi saf dışı bırakmak yerine kişiye ovalde başka türlü bir iş yapıyor !

Mpr : https://s7.dosya.tc/server19/lqbgnd/Emir_kaya_kovalamada_ki_Tsiye_vurma__.mpr.html

Kovalama başlangıcı : Mpr başında kovalama çıkışta başlıyor sebebini bilmiyorum !

Kovalamada olanlar : 2:48'de zanlı fren yapıyor ve çarpıyor polis normal bir durum !

Kovalamada olanlar : 3:38'de yitişip duruyorlar !

Kovalamada olanlar : 4:23'de polis kaza yapıyor devam ediyor !

Kovalamada olanlar : 6:00'da yandan ovaldeykene çarpıyor ! Yanıltmasın polis çarpınca kişi denge kaybı yaşıyınca önüne kırıyor oranın dikkatli izlenmesini istiyorum !

Kovalanan Kişinin Kullanıcı Adı : boraimir

Kovalayan Polisin Kullanıcı Adı : bilinmeyen
Şener BOZKURT 
Kayıtlı Üye
oncelikle ilk sıkayetınde yolun ortasında durmuyorum ılerı doğru yolun kenarında olmam lazım ve bana carpan kışının oraya o hızla gırmesı zaten hata ayrıca bana carpması kaza olması emek yanı kazaya sebep olmus emektir yanı ben orada kafama gore ceza kesmedım ceza kesecegım sırada polis ceza listesıne bakarak ceza kesıyorum 400 bence normal bana göre
2 Ziyaretçi