Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
BUGÜN TAKSİ GÖREVİ YAPARKEN TRAFİK IŞIĞINDA ANSIZIN BEKLERKEN KOVALAMA BAŞLATILDI
ARANAN: TABİKİ BEN:   CHATA NEDEN KOVALANIYORUM YAZDIM

POLİS ARDA HİÇBİR CEVAP VERMEDİ 

SONRA BAN DURURKEN BANA ANİDEN 5K CEZA KESİLMİŞ 

DAHA NEDEN KOVALANDIĞIMI BİLMİYORUM  CEZA YİYORUM

SONRA SİZİ MPR ALIP ŞİKAYET EDECEĞİM DİYİNCE 

MPR ALAMADAN ADMİN ARDA TARFINDAN KİCKLENİYORUM

BUNUN ÜZERİNE OYUNA BİDAHA GİRİP 30 DK MPR ARIYORUM FAKAT ALAMIYORUM

POLİS ARDA KAÇTI 

ADMİN RECEP OYUNDAYDI

RECEBE : BEDELİNİ KİM ÖDEYECEK ADMİN OLUNCA HAKLI MI OLUNUYOR DEDİĞİMDE 2 GÜN BAN ALIYORUM

SİZCE KİM HAKLI

POLİS: POLİSARDA
ADMİN:ADMİNRECEP

GEREĞİ YAPILSIN
Yönetici
şikayetinize dair kanıtlarınız var ise gönderin, kanıtsız işlem yapılamaz. Ban itirazı için ban itirazı olarak konu açınız.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Kovalamaca başlatıldığında pit attığınızda veya izleyiciye geçtiğinizde -5K otomatik olarak InSim tarafından kesilmektedir.
Sizde bu gibi durumlarda 5K'nızın gitmemesi için chat takibi yapmanız çok önemlidir. Kovalandığında hemen sağa çekip polisin neden kovaladığına dair sebebi ve ceza yazmasını beklemeniz gerekiyor.
Konuya herhangi bir kanıt yüklemediğiniz için konunuz kilitleniyor. Lütfen bir daha konu açarken MPR yüklemeyi ve konunun geçtiği ilgili süreleri yazmayı ihmal etmeyiniz.
Ek olarak sunucudan atılma gibi durumlarda otomatik MPR almayı aktif edebilirsin.
Seçenekler>Oyun>Çok oyunculu tekralama kaydı>Otomatik kaydet-önerilmez olanı seç

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task