Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
BU GÜN POLİS ARDA İLE SORUN YAŞADIK BUNUN ÜZERİNE HAKKIMI ARARKEN MPR ALMAMAM İÇİN  ADMİN RECEP TARAFINDAN KİCKLENDİM
BUNDAN SONRA OYUNDA 30 DAKİKADAN FAZLA MPR AARADIM ANCAK KİMSE VERMEDİ
POLİS ARKADAŞ KAÇTI
ADMİN RECEPE BİRKAÇ SORU YÖNELTTİM BUNLAR SIRASIYLA:
-ADMİN BEY KİM ÖDEYECEK BENİM ZARARIMI ZATEN - DEN YENİ ÇIKMIŞIM
--SEN HAKSIZSIN
-NE YANİ ADMİN OLUNCA SİZ OTOMATİKMAN HAKLIMI OLUYORSUNUZ

GİBİ BİR CÜMLE SONRASI 
2 GÜN BAN YEDİM

HAKKIMI ARIYORUM MPR ALMMAMA İZİN VERMEDİLER POLİS KAÇTI...

BANIM AÇILIR UMARIM 

ŞİMDİ POLİS RAPORLAMAYA BAKIN ÇÜNKÜ İKİSİNDENDE ŞİKAYETÇİYİM
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-06-2021, 05:47 PM GIRESUNLU.
https://hizliresim.com/cBpa78

Aynı şey biraz öncede benim başıma geldi, farklı bir forum açmak istemedim ilk önce oyun içinde benden herkesin şikayetçi olduğunu söylediler. Şener admin ile hiçbir sorunum olmamasına rağmen onun adını söyleyip benim üzerime oynadılar. Sonra dc'de admin odasına çekip ters konuştular. İşten geldim falan filan diyip yükseldi. Çabuk sinirlenen bir yapım var adam gibi konuşmayı bilmeyenlerle muhatap oluyoruz. Hiçbir konu Furkan Aksoy'mudur nedir o admini vs vs o odada ki kimseyi ilgilendirmezken bana hesap sordular laflarımın tamamen arkasındayım adam kışkırtıp banlamak adamlığa sığmaz. Şener adminle veyahut diğer kullanıcılarla olan sorunum kimseyi ilgilendirmez. Bu server da adalet var haksız olanı foruma veriyorlar.. Adminler bir olmuş birbirini koruyor. Zorla küfür ettirip banlattılar başları göğe ermiştir. Kına yakabilirler... Şimdi haklıyken haksız duruma düşücem ama her şeyi sonuna kadar savunuyorum. Oyundan sövmeme rağmen oyun içinden de ban yedim bekir, furkan, taha, eazyg bir olmuşlar kışkırtma yapıyorlar. Kendilerini dinleseniz sütten çıkmış ak kaşıklardır.
Yönetici
En son düzenleme: 01-06-2021, 07:26 PM Volkan Ö..
(01-06-2021, 03:29 PM)özgürGR demiş ki: BU GÜN POLİS ARDA İLE SORUN YAŞADIK BUNUN ÜZERİNE HAKKIMI ARARKEN MPR ALMAMAM İÇİN  ADMİN RECEP TARAFINDAN KİCKLENDİM
BUNDAN SONRA OYUNDA 30 DAKİKADAN FAZLA MPR AARADIM ANCAK KİMSE VERMEDİ
POLİS ARKADAŞ KAÇTI
ADMİN RECEPE BİRKAÇ SORU YÖNELTTİM BUNLAR SIRASIYLA:
-ADMİN BEY KİM ÖDEYECEK BENİM ZARARIMI ZATEN - DEN YENİ ÇIKMIŞIM
--SEN HAKSIZSIN
-NE YANİ ADMİN OLUNCA SİZ OTOMATİKMAN HAKLIMI OLUYORSUNUZ

GİBİ BİR CÜMLE SONRASI 
2 GÜN BAN YEDİM

HAKKIMI ARIYORUM MPR ALMMAMA İZİN VERMEDİLER POLİS KAÇTI...

BANIM AÇILIR UMARIM 

ŞİMDİ POLİS RAPORLAMAYA BAKIN ÇÜNKÜ İKİSİNDENDE ŞİKAYETÇİYİM

admin şikayetiniz üst yetkiliye iletilmiştir.

(01-06-2021, 05:22 PM)GIRESUNLU demiş ki: https://hizliresim.com/cBpa78

Aynı şey biraz öncede benim başıma geldi, farklı bir forum açmak istemedim ilk önce oyun içinde benden herkesin şikayetçi olduğunu söylediler. Şener admin ile hiçbir sorunum olmamasına rağmen onun adını söyleyip benim üzerime oynadılar. Sonra dc'de admin odasına çekip ters konuştular. İşten geldim falan filan diyip yükseldi. Çabuk sinirlenen bir yapım var adam gibi konuşmayı bilmeyenlerle muhatap oluyoruz. Hiçbir konu Furkan Aksoy'mudur nedir o admini vs vs o odada ki kimseyi ilgilendirmezken bana hesap sordular laflarımın tamamen arkasındayım adam kışkırtıp banlamak adamlığa sığmaz. Şener adminle veyahut diğer kullanıcılarla olan sorunum kimseyi ilgilendirmez. Bu server da adalet var haksız olanı foruma veriyorlar.. Adminler bir olmuş birbirini koruyor. Zorla küfür ettirip banlattılar başları göğe ermiştir. Kına yakabilirler... Şimdi haklıyken haksız duruma düşücem ama her şeyi sonuna kadar savunuyorum. Oyundan sövmeme rağmen oyun içinden de ban yedim bekir, furkan, taha, eazyg bir olmuşlar kışkırtma yapıyorlar. Kendilerini dinleseniz sütten çıkmış ak kaşıklardır.

admin şikayet konusunun altına ayrı bir konu şeklinde yazı yazmak yasaktır.

zaten admin şikayet konusunun altında tek nokta dahi yazmak yasaktır. bu sebepden dolayı uyarı cezası alacaksınız.
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Yönetici
Konuyla ilgili uzaklaştırmayı atan adminle konuşulmuş olup gerekli kanıtlar istenmiştir. Kanıt
Herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Admine olan saygısızlığından dolayı uzaklaştırman normaldir.
Almış olduğun uzaklaştırma kaldırılmayacaktır.
Ek olarak sunucudan atılma gibi durumlarda otomatik MPR almayı aktif edebilirsin.
Seçenekler>Oyun>Çok oyunculu tekralama kaydı>Otomatik kaydet-önerilmez olanı seç

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...