Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-04-2021, 07:09 AM Eness Bey.
MPR'de 40. dakikadan itibaren başlıyor bahsettiğim kovalama. Polis arkadaşın lastiğinin hiç ısınmaması çok garip geldi. Yeri geliyor arkadaşı itiyor, yeri geliyor aracı kaydırıyor ama ısınmıyor. Çok az bi ısınma oluyor zaten o kadar ısınma Templock'ta da oluyor. Sonra templock açık mı diye soruyorum hayır diyor ve sonra kapatıyor sanırım 49. dakika da sağ sol yapıyor ve lastikler ısınmaya başlıyor sanırım kapandı mı diye test ediyor. Big Grin 10 dakikalık kovalamada o kadarcık lastik ısınması çok saçma.

Kullanıcı adı: Nyks

MPR: https://s7.dosya.tc/server19/alsfv8/POLIS_ARCHIE.mpr.html
OSMANLI GARAGE
Banned
En son düzenleme: 01-04-2021, 10:01 AM nyks.
Herhan gibi bir kanıt yok ve templock kullanmayı bile bilmiyen bir insanım zaten templock olsa bir yerde durur kapatır devam ederim öyle bir şeyde yapmadım virajlarda adam akıllı döndüğüm için lastiklerim ısınmadı karşımdaki araç xrt olduğu için zaten drift atıyordu o yüzden boş konu açmaya gerek yok bence kesin bir kanıtın yoksa böyle konu açmaya gerek yok ve dediğim gibi templock falan kullanmayı bilmiyorum ve açık değildi şimdiden teşşekürler ve şey demişsin yeri geliyor kaydırıyor ufak kaydırmalardan fz5'in tekerleği kolay kolay ısınmaz doğru kullanırsan tabikide ve sonradan anlasın diye yanladım sonrada ben dedikten sonra ısınması ne tesadüf falan gibi hitamlar oldu yani sen anla diye yaptım ama neyse uzatmıyorum zaten forum yetkilisi kararı verir.
Yönetici
En son düzenleme: 01-05-2021, 06:44 PM Orhan C..
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup 41:12:00 süresinde arka lastik sıcaklık derecelerindeki değişim belli oluyor 43:00:00 süresinde ise bu değişim artık apaçık belli olmaya başlıyor. Templock kullanmış olsaydı 3 bölgedeki sıcaklık değerleri sabit aynı olurdu fakat böyle bir şey gözükmüyor.
Herhangi bir templock kullanımı söz konusu değildir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi