Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kovalamacadayken barikat kuruluyor duramıyorum ve çarpıyorum buraya kadar bi şey yok kovalayan nyks kullanıcı adlı polis kaza yaptığımı durduğumu görmesine rağmen fren yapmıyor ve direkt üstüme kırıyor. Köprünün altına uçuyorum ve hareketsiz kalıyorum. Kendim oraya giriyo olsam pit atmam gerekirdi ama onların hamleleriyle oraya girdiğim için onların bırakması gerekiyor. Her şeyi geçtim ben orda hareketsiz duruyorken seviye 2 den 3 e yükseltiyor ve max ceza kesip hapse atıyor. Gerekenin yapılmasını istiyorum. 

mpr: https://s7.dosya.tc/server19/v1trpm/nyks.mpr.html

dk: 33
                      #BOOMMM
Banned
En son düzenleme: 01-05-2021, 06:42 AM nyks.
Sıkışman yada sıkışmaman önemli değil kardeşim zaten arttırıcaktım saniye gelmişti geri dönücem diye arttırmadım oraya geldim arttırdım bunun yasak olup olmadığını bilmem ama saniye zaten gelmişti çoktan içeri girince arttırdım konu bundan ibaret max ceza kesmek kesmemek bana kalmış ilk kestiğimde reddetseydin zaten indirirdim onu seviye 3 olduğu içinde hapise atıp atmamak benim kararım ve dur ihtarına uymadın kazaya sebebiyet falan bunun gibi çok fazla şey yaptın hapise atmakta bana kalmış o yüzden bence konu açmaya bile gerek yok şimdiden teşşekürler + herhangibi bir ram yoktur öyle bir şey mevcut bile değildir köprünün orda vurmamı kastetiysen eğer orda kaçıcağını varsaydım ileri doğru gitsem ters yapmak zorunda kalıcaktım bende vurmayı tercih ettim bu bir ram değil ark tekerleğinden falan vuruyorum ve Seviye 3 zaten yapıcaktım durunca atlatmadım orda fren yapsamda yapmasamda zaten sana vurucaktım ben çünkü bıraksam kaçıcan fren basma mesafem bile yoktu yani fren bassamda gene vururdum sağ kırsam terse girmek zorunda kalırdım bende vurmayı tercih ettim dediğim gibi. Birde benimde şikayetim var

https://s2.dosya.tc/server14/h8mpc5/2021-01-04_21-35-52.395.jpg.html
https://s2.dosya.tc/server14/0zutfc/2021-01-04_21-36-09.426.jpg.html
https://s7.dosya.tc/server19/g1vysd/2021-01-04_21-36-26.655.jpg.html

Bu sslerde görüceğiniz üzre bu kovalama bittikten sonra yazılanlar kışkırtma gibi çeşitli üslubsuzluk olan şeyler var ve uyardım dedim foruma atıyorum selamımı söyle gibi tabirler oldu bakarsanız sevinirim sağolun.

Birde bir şikayetim daha var

https://s7.dosya.tc/server19/wybqsj/Boom.mpr.html

19. dakikalarda görüceğiniz üzre kovalamada köprüde nerdeyse durup 20 ile falan gidiyor ordan tek şeritli ovale geçiyor bu bir yanlış bana göre bunada bir bakarsanız gene sevinirim şimdiden her şey için teşşekürler.

Bunu yapmam yanlışsa yani bu şikayetleri buraya yazmam isterseniz konu açabilirim yazarsanız sevinirim.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-05-2021, 06:53 AM memocan.
Yaklaşık 1.5 aydır polislik yapıyorum ve suçlu durduğunda seviye arttırılmaz diye biliyorum öyle öğretildi. Burada bana polislerin müdahalesiyle köprünün altına sıkışıyorum. Kendi imkanlarımla oraya girip beklesem seviye arttırman kabul edilebilir ve bende bu konuyu açmazdım. Chatden seni uyarmama rağmen hem max ceza kestin hem de hapse attın. Senin bu yaptıkların doğrultusunda yazdım o cümleleri. Benimki kışkırtmaysa seninki alasıdır. Ayrıca vurmayı tercih etme gibi bi lüksün yok zaten seviye 2 de öyle bi tercih yapamazsın.
Ek olarak ovalde durup karşı şeride geçme olayının seninle yakından uzakdan alakası yok ve o konuyu beni kovalayan arkadaş zaten açtı. Haklı gözükmek adına konumun altını boş şeylerle doldurmazsan sevinirim.
                      #BOOMMM
Banned
En son düzenleme: 01-05-2021, 07:00 AM nyks.
Bak kardeşim seviye zaten arttırılacakta 1.5 aydır polissin ovalde ters gidip gidilmiyeceğini bilmiyen bir polissin bunun konusunu bile açma ovalin ortasında durup sola geçen bir polissin olduğun yerde durman değil ben zaten yükselticektim diyorum orda berki kaçmışındır diye unuttum sonra görünce arttırdım orda zaten mprde gördüysen polisin oraya uçtum arabanın dışındaydım ve başka yeri görüyordum ben burda ben haksızım falan demedim dememde zaten forum yetkilisi neye karar veriyorsa versin sıkıntı yok polislik sana böyle öğretilmedi bence yakalandıktan sonra yediremeyip gereksiz laflar yapıp beni kışkırtmak falan bunları sana öğretmezler o yüzden seninki alasıdır falan demeye gerek yok yani şimdi bırak forum yetkilisi beni banlıyorsa banlasın haklı haksızı bulur zaten şimdiden sağolun o arkadaş konuyu açmıştır görmedim ben o konuyu kendimi haklı çıkartmak için değildi o zaten bana discorddan yazmış bir şey o kanıtları ona ben attım zaten 19 dakikada var dedi at dedi foruma bende onun atıp atmadığına bakmadan attım polisim diyorsunya işte oda sana orda nasıl polis olduğuna örnek oluyor.
Kayıtlı Üye
Ovalde ters gitme konusunu da buraya taşıman bir cümlenin içine 500 kelimeyi sığdırman kadar saçma. O konu hakkında sende bende forum yetkilisi olan volkican5400' den uyarımızı aldık. Unuttum, görmedim gibi türlü yalanlar atman da bir o kadar saçmadır ki sen zaten yanımda durdun ve ben seviyeyi sorduktan sonra 3 e yükselttin. Defalarca kez kovalayıp, yakalayamayınca yediremeyen sen ve polis arkadaşındır. Lütfen daha fazla boş cevap atma.
                      #BOOMMM
Banned
Ben mi anlatamadım sen mi anlamıyorsun ovalin ortasında durup dönmeni yazdım oraya daha neyin ne olduğunu anlamıyorsun gelmiş burda laf geveliyorsun ban yiceksem yerim cevap yazıp durma küçük aklınla forum yetkilisi işini yapsın.
Kayıtlı Üye
Hakaret, kışkırtma diye şikayet ediyorsun utanmadan gelmişsin konumun altında bana hakaret ediyorsun.
                      #BOOMMM
Banned
En son düzenleme: 01-05-2021, 04:32 PM nyks.
adam akıllı konuşucaksın o zaman şimdi sus adamlar işini yapsın boş cevap atma.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polis başka sebepten zaten uzaklaştırma işlemi almıştır.
Eğer ki uzaklaştırmayı almamış veya uzaklaştırma süresi az olsaydı süresi arttırılıp uzaklaştırma alacaktı. Fakat zaten 4 günlük bir uzaklaştırması mevcuttur. Bakınız
MPR kaydında ram yaptığı apaçık ortadadır. Konuyla ilgili gerekli polis notları alınacaktır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task