Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ben admin olarak bir takip sonucu söylenti sunacağım

Bu enes i isimli arkadaş görevini kötüye kullanmakla yönetim olarak işinize karışmak istemiyorum 

benimde bir admin olarak sunacağım bir kaç birşey var :

Forumu felan bazen takip etmekdeyim ve enes i isimli arkadaşın 2 de olsa 3 de olsa şikayeti var gereksiz bir şekilde yani görevini kötüye kullanmak ile 

ilgili konular çoğu bilemem yoksada benim burdaki amacım hiç bir şekilde para konusu değildir çok şikayette olmasa işlem yapıldı diyerek değil uyarı 

olarakda değil benim admin olarak bir ricam olacak kişinin polis yetkisinin bir kaç haftalığına alınmasını istiyorum ve forum yetkilisi değil yönetim üst 

düzey yetkilinin bakmasını istiyorum bana yapılan muameleyi aşşada anlatacağım :

Ben pitte düşük hız ile gitmekteydim ve pit dışına çıktığımı belli eden beyaz çizgiyi dahi geçmedim yol verdim hızlı geçtiği için ve pitin içinde yavaş gittim

diye kovalama başlatıldı sonrasında sağa çektim 50TL ceza yazdı ve itirazda bulundum 35TL yazınca ödeme yaptım admin olarak düşüncemi savunarak 

ben polis kurallarını okuduğumda sadece otaban içi düşük hız ve aşım için kovalama başlatma yetkisine sahip olduğu yazmakta buda görevini kötüye 

kullanmaya ön görür dediğim gibi yönetimden üst düzey yetkiliden birinin bakmasını istiyorum ve arkadaşın ben admin olarak şikayetciyim

bir kaç haftalığına görevinin alınmasını talep ediyorum uyarı ile olacak birşey değil bu çok kez karşılassam bile ilkkez şikayetindeyim !

Mpr : https://s7.dosya.tc/server19/vni3ar/_Tsener_abi.mpr.html

Olay sahnesi başlangıcı : 1:14:00'da başlamakla 

Kullanıcı adım : SenerBOZKURT

Polis'in kullanıcı adı : enes ibisce123
Şener BOZKURT 
Kayıtlı Üye
öncelikle 8 ile gidiyordun pit çıkışı adam yanlayarak çıksa gelecek sana çarpıcak ve sonrasında sen suçlu olarak çıkıcaksın uyarma olarak 30 tl mi ne ceza kestim.
Yönetici
Yılbaşı dolayısı ile yeni polislik alanlar oldu, muhtemelen eğitim sürecindeler. Yine de kendisi eski ve deneyimli polis olmasına rağmen böyle bir hata yapmış.
Lakin ortada üst düzey bir kayıp yok ki, kendisini haftalarca polislik yetkisinden mahrum edelim. Dolayısıyla ilgili polis tarafımca uyarılacaktır, şikayet için teşekkürler.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi
Task