Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

SivaSlı ONURR
En son düzenleme: 04-14-2020, 02:41 PM Onurcan.
ard4turan Bu arkadaş bizi şikayet etmiş. olayın başında Kendisi bizi kışkırtıyor sinir ediyor ben kendi sinirime hakim olabildim. Yalnız ENESS BEY k.adlı arkadaşım kendini tutamadı ve banlandı  (arkadaşım hakkında işlem yapıldı konuyu görünce kendi hakkımı savunmak istedim.)
OLAY
''ard4turan'' bu arkadaş kendini ilgilendiren ilgilendirmeyen her şeye olumsuz hakaret içerikli yorum yapıyor. /
Benim yaptığım kazada kendisini ilgilendirmediği halde hakaret içerikli mesaj yazıyor chatten. (fotoğrafta var..)
Ardından oval de ENESS BEY arkadaşına yazı yazarken Kaza yapıyor ard4turan Ona çarpıyor ve ENESS ONURR Sakatmısınız yazıyor.. MPRsini aldıktan sonra bize pit çıkışı çarpıyor.. Gereğinin yapılmasını değerli adminlerden Arz ederim.
Kolay gelsin..

İLK SAKAT ONUR DEDİĞİ - file:///C:/Users/w%C4%B1n7/Desktop/Kendini%20ilgilendirmeyen%20kaza.jpg / 2. KENDİ KAZAYA KARIŞTIĞI HAKARET file:///C:/Users/w%C4%B1n7/Desktop/Hakaret.jpg
Kayıtlı Üye
Onurcan Tam Atamamıssın Kanıtları Tekrar Atarsan Sevınırım
SivaSlı ONURR
En son düzenleme: 04-14-2020, 04:54 PM Onurcan. Düzenleme Nedeni: Açıklayıcı yazmak
https://www.dosya.tc/server27/x9qyyz/enes.mpr.html
Bizi şikayet eden arkadaş kendi Şikayet ettiği MPR kendisi hakaret ettiği dakikayı yazmamış bizimkini yazmış Smile
MPR Detay
1 saat 8. dakikadan itibaren
Banned
Kanıtlar göz önünde bulundurularak

Kişiye kullandığı uygunsuz dilden dolayı uyarı verilmiştir.
1 Ziyaretçi
Task