You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
Oyuncu Raporlama
Selam Abi Ben Emre Yani Yeg, Ben llalpll isimli bir sahisi kovalıyordum daha ovalde cıkmamıstık pıtten çıkıp köprüden daha yeni inmistik llalpll isimli sahısta fake atmak amacıyla herhalde pıtstop yerıne saptı fakat ovalde olmadıgımız ıcın bızım oldugumuz yolda ufak bı kavsak vardı ve llalpll isimli sahısta o kavsaga tersten gırdı bende o sırada onun onunde bulundugum ıcın gerı gerı geldım ve yakalamak ıcın bende tersten gırmıs bulundum
ve mbvkngtr16 ısımlı sahıs [KOVALAMADA OLMADIGIN HALE TERSTESIN BIDE ADMINSIN ] Tarzında Seyler Soyledı bende kovalamadayım eğer chat e bakarsan görebilirsin kovaladıgımı dedım oda soyle bi soylemde bulundu elımde 3 tane mpr en var admınlıgını aldırırım gıbı bı soylemde bulundu.
Bende Admini Tehtit Etmek Isıne Karısmak Dıye Bır Nedenden Kickledim Ve Enes Acar Isımlı Kısı lan sen hayırdır tarzında soylemlerde bulundu ve mbvkngtr16 ısımlı sahıs bekle sen yetkını aldırıcam yonetıcı cagırıyom dc gel dedı bende bısey demedım tmm gel dedim.
Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim
Kayıtlı Üye
RE: Oyuncu Raporlama
Emre kardeşim sen gerekli kanıtları atsan iyi olur , adminlik çok büyük hata yapmadıkça alınmaz merak etme fakat kick atmak yerine önce yapma diye bir uyarıp sonra işlem yapsan daha iyi olabilirdi ama yapacak bir şey yok sen kanıtları at gereken yapılır.