Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Karakolun oradaki yolda drift attığım için kovalama başlatan bero isimli admin polis arkadaş beni kısa süre kovaladıktan sonra seviye 2 yapıyor ve duruyorum polisin beni kovaladı anda yaptığım şeyler drift atmak dikkatsiz sürmektir ve altıma fzr var. Sonrasında duruyorum bilerek yakalasın ceza kessin diye ve 2. seviyede drift atıp dikkatsiz sürüş gerçekleştirdiğim için bana toplamda 1300 TL ceza kesiyor ve savunması da şudur ''polis 1 seviyeden sonra seviye atladığı zaman o seviyenin sunduğu maksimum ceza oranını her türlü kesme hakkına sahiptir'' diyerek kendini savunmaktadır. ayrıca dur ihtarına uymadığımı söylüyor orada altımda fzr var ve orada ben polisin ceza kesmesi için kendi irademle durduğum halde sanki 5 seviyeye kadar çıkmışız ve ben polis beni durdurmaya çalışırken çarpa çarpa kaçmışcasına muamelede bulunup bana 1300 TL kesiyor.  (Seviye 2!)
bende bir polisim ve geçenlerde  400 500 arası ceza kesmekten 5 gün ban yedim ve bu arkadaş 400 500 bile fazla iken 1300 kesiyor.
gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.  

MPR DK : 8.48

MPR : https://dosya.co/smrshvxscoos/polis_bero_og_fazla_ceza.mpr.html

Polisin oyundaki ismi : [POLIS]BerO[OG]
Polisin kullanıcı adı : beretta
Yönetici
Önceki konunuzu üst yetkilime ilettim, bu konu kilitlidir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task