Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
En son düzenleme: 12-09-2020, 12:27 PM hasanturk.
BUGÜN İNSİMSİZ ŞEKİLDE OYUNA GİREN OG STAR İSİMLİ ADMİN SERVERDE BANA 4 KİŞİNİN KÜFÜR EDİP BENİM ONLARA KÜFÜR ETMEM YÜZÜNDEN SADECE BANA 10 GÜN BAN ATTI VE BU ADMİN İNSİMSİZ OYUNA GİRİP BENİ TROLLEDİ OYUNDA GRAV CRASH OLAN KİŞİLERE BAN ATILMAYIP HERKESİN KÜFÜR ETTİĞİ YERDE BİTEK BANA BAN ATILDI BANA KÜFÜR EDİLDİ BENDE KÜFÜR ETTİM AYRICA OG STAR İSİMLİ ADMİN BANA KÜFÜR VE HAKARET ETTİ KANITI SS VARDIR 10 GÜN OLAN BANIMIN KALKMASINI İSTİYORUM SEBEBSİZ YERE 10 GÜN BEKLEYEMEM 10 GÜN OLAN BANIMI KALDIRIN !!!!!

CTRL+C YAPIP YENİ SEKMEDE URL KISMINA CTRL+V YAPARAK FOTOĞRAFI GÖREBİLİRSİNİZ.

file:///C:/Users/Erol%20T%C3%BCrk/Pictures/Screenshots/Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(78).png
Yönetici
En son düzenleme: 12-09-2020, 04:53 PM enesbey5858.
Kanıtınızı düzgün bir şekilde iletin.
Adminin hakareti varsa oyuncuların küfürlerinin kanıtları varsa iletin (link oluştur)
Ve kullanıcı adınızı iletin.

[Resim: unknown.png?width=989&height=480]
Osmanlı Garage Yöneticisi
Banned
En son düzenleme: 12-10-2020, 10:50 AM hasanturk.
oyunda ki kullanıcı adım hasanturk 10 gün banım lütfen kaldırın yada düşürün küfür ettiğimi kabul ediyorum ama bana da küfür edildi ve admininiz insimsiz girip beni trolledi...
Yönetici
Bakın size diyorumki herhangi bir kanıtınız var mı görmeden etmeden bir şey yapamayız. hasanturk - gerekli kanıtlar adminden istendi size geri dönüş yapılacaktır.
Banned
En son düzenleme: 12-11-2020, 01:16 PM hasanturk.
kanıt olarak sadece bu var 10 gün ban ss alıcak zamanın olmadı girdiğinde direk ban yedim açıklamamı bile dinlemedi bi tek ben ban yedim
https://hizliresim.com/7FlJp3
Yönetici
Herhangi bir kanıt sunulmadığı için banınız gün içerisinde kaldırılacaktır.
1 Ziyaretçi
Task