Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Şener bozkurt adlı admin gece 12 sularında 61 portunda uyarmadan tagını değiştir diye sunucudan atıyor.Daha öncede 64 te de uyarmadan 5 6 kere sunucudan attı.Sohbetten düzgünce yazıp uyarmasını söyledim.Sürekli de sunucuya girip diğer insanlarla konuşuyorum etklleşimdeyiz çoğu kişi birbirimizi tanıyoruz hani yeni başlayan birisi olsam eyvallah. oda bana ters bir şekilde cevap verdi"uyarın bu istersen 5 gün banlayabilirim".Yazdığımı buraya aynı şekilde yazıyorum"İnsan gibi iletişim kurmicaksanız neden adminlik alıyorsunuz".Ben daha kullanıcı adıımı değiştirmeden beni sunucudan 5 gün "adminle düzgün bir şekilde konuşmamak ve uyarısı verildiği halde tag değiştirmemek" sebebiyle banladı.Ben bu arkadaşımın bana bi garezi olduğunu düşünmeye başladım artık çünkü bu 1 değil 2 değil sürekli aynı şeyi yapıyor.gece girdiğim için ismimi değiştirmeyi unutmuş olabilirim neden direk sunucudan kickliyor ??Asıl saygısızlık budur benim fikrim.

Şimdi 1 sorum ben gidip adminlik aldığım zaman diğer oyuncular bana kralla konuşur gibimi konuşucak Huh duruma göre bende parasını vericem yani. 1 değil 2 değil bu adminlerin egosu.80 tl verince ne oluyo yani admin olunca statü farkımı oluyor bu kişiler köle kral ilişkisimi oluyo ben çözemedim 3 senedir bu Osmanlıyı. 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-08-2020, 10:04 PM SenerBOZKURT.
Birincisi ben seni cruiseden oyundan atarak tagını değiştirmen için bir kere uyardım ikinci olarak başka portta aynı şekilde takılman yanlışlık olamaz senin hatan bu tag olayının mevzusu şudur eğerki öğrenmek istiyorsan kanıtlarda belirteceğim klan olduğunuzu kanıtlamak sana verdiğim uyarıyı boşveriyorum hiç kimseyle samimiyetin olmadığı takdirde paşam koçum deme o şekildede konuşma kimseyi ben sebepsiz banlamıyorum herkes adminden bir hata buluyor kendi kusurunu hiç saymıyor ben sana uyarısını verdim ve sordun doğrudur ama klanlaşmaya giren birşey olduğu için kanıtları dediğim gibi belirteceğim !

Not : Benim kimseyle bir husumetlik durumum yok klan olduğunu tespit ettiğimiz için uyarısını verdik ve çokkez kural ihlali yapıp fazla kişi ile tag alıp gezmek kural dışı birşey ve kick atarak uyarıyoruz kendiniz kuralları okumayıp bizim uyarımızı umursamayarak iş yapıyorsunuz ben seni aslında banlamıyacaktım orda unutmuş olabilirim demene rağmen arkasına hitap edilmiyecek bir şekilde hitap ettin onu sebep tuttum arkasına yaptığın kural dışı ihlalinide ekledim - Bu olaya Üst birimden Yönetimden Orhan Cantürü yetkilimiz şahittir sorabilirsiniz tamamen mevzuyu anlatması için kendisininde bakmasını istiyorum !

Ayrı not : Herkesin düşüncesi kendinedir öyle sizin bildiğiniz yolla olmuyor bu işler ve ki öyle laf etmeye gelmiyor eğerki adminlik yaptığıma o kadar ve yatta başka bir admin arkadaşa itirazınız varsa hem buraya edin yarın birgünde alın adminlik sizi görelim üstüne üstlük sürücü kısmından sildiğin zaman tekra aynı tagı almazsın zaten bir açığın burda lütfen mantıklı davran ?

-- : https://www.dosya.tc/server32/vgbe4l/Kanit__.rar.html
Şener BOZKURT 
Yönetici
Kanıtlarınız incelenmiş olup ve dedikleriniz göz önünde bulundurarak banlanan kişinin klan gibi taglı gezdiği görülmüştür.
Ayrıca her 2 portta da uyarılara rağmen tag çıkartmadığı için ban kaldırılamaz.
Tekrardan klan olduğunuz tespit edilirse daha agır cezai işlemlere maaruz kalabilirsiniz. Ortada haksız ban yok.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
2 Ziyaretçi