Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
64 Portu City haritasında kovalama esnasında diğer polislerin ve kovalama başlatan polislerin seviye arttıkça RAM yapmamaları adına defalarca uyarmama rağmen doğrudan aracımın arkasına ve genel olarak aracıma kontrolsüz şekilde vuruş gerçekleştirdiler aşağıda MPR kaydını ileteceğim. Lütfen Polis arkadaşlara pit manevrası haricinde güç uygulanmayacağını bir kez daha değil birden çok kez söylenilirse sevinirim. Ve gereken cezayı almalarını istiyorum. 
MPR Başlangıç 25.00

https://s4.dosya.tc/server12/rw9xkl/RAM_...I.rar.html
#BOSS
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-04-2020, 06:57 PM jukes.
Öncelikle Toplu Konuşmana gerek yok Kovalamacaya son gelenlerdenim ram yapmayı bırak 1 kez bile vurmadım sana kaçamadıktan sonra yakalnınca yok ram yok o bu demene hiç gerek yok mpr den izlersin sana kim ram yaptıysa onu şikayet edersin aklında bulunsun Smile
             OSMANLI GARAGE ADMİNİ
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-04-2020, 07:36 PM bero.
(12-04-2020, 06:55 PM)jukes demiş ki: Öncelikle Toplu Konuşmana gerek yok Kovalamacaya son gelenlerdenim ram yapmayı  bırak 1 kez bile vurmadım sana kaçamadıktan sonra yakalnınca yok ram yok o bu demene hiç gerek yok mpr den izlersin sana kim ram yaptıysa onu şikayet edersin aklında bulunsun Smile

Konuya forum yetkilileri cevap verirse sevinirim, çoğul konuşuyorum çünkü kontrolsüz güç uygulayanlar arasında sende varsın. Extra olarak benden kaçabilen veya normal şartlarda yakalayabilen polis yok. Yenisin sanırım bil istedim.
Alıntı
Kayıtlı Üye
 Benim tek yaptığım şey barikat kurmaktı bu da yasak değil. O kadar mpr atmışsın bi zahmet izleyip de ram yapan kullanıcıları yazsaydın. Toplamda 3 kere dokunmuşum hiçbirinde vurma yok sadece gidişini engelleme amacıyla önünde durmuşum. Konu da ismimin geçmesinin saçma olduğunu düşünüyorum. 
Nickim: BOOM
                      #BOOMMM
Alıntı
1 Ziyaretçi