Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncesinde şunu belirtmek isterim olayı kendi tarafından bakınca kendinizi her zaman tabiki haklı görüyorsunuz işin artisliğine kaçıyorsunuz ve en son kelimenin kadar haklıysan burada kendini öyle bir övkü ben bu ien son kelimenin şi birdaha yapmayım iş demeleyim aslında bir nevi kuralları hatırlatma Siz düzgün durmadıkça ben işlem yaparım ama ki durana birşey yaptığımız zaten yok siz önce konuşma tavrınızı ve oyun adabınızı iyi yapın koruyunki sizede hak vereceğimiz bir nokta olsun her seferde işin artisliği ve kışkırtmasındasınız farkındaysan ben sana işlem yaptım diye sen kendin böbürlendin burda benim bir hatam yok sana işlem yapmam
senin bana bu şekilde ikazda bulunmanı gerektirmez birdakine dikkat etmeni istiyorum kendim işlem uygulamam yani bu ilk kez olmuyan birşey tahmini üzerimden bilerek yapıyorsunuz bunu yönetime bildirmek isterim ve yaptığınız her hatada
yönetime bildirdiğimde ordan eğer işlem felan görürseniz o zamanda itirazda bulunursunuz lütfen dikkat edin !

--- : https://s7.dosya.tc/server18/oant46/Ban_kanitlari__.rar.html

Not : O Kelimeyi demem şu o günde değmezsin diyerek foruma etmem dedin ve ettin onu söylemek istedim kısaca gene aynı mevzu !
Şener BOZKURT 

Bu Konudaki Mesajlar
Admin raporlama - tarafından enesbeywt - 11-26-2020, 09:53 AM
RE: Admin raporlama - tarafından Volkan Ö. - 11-26-2020, 10:39 AM
RE: Admin raporlama - tarafından SenerBOZKURT - 11-26-2020, 10:39 AM
RE: Admin raporlama - tarafından enesbeywt - 11-26-2020, 01:02 PM
RE: Admin raporlama - tarafından SenerBOZKURT - 11-26-2020, 02:13 PM
RE: Admin raporlama - tarafından Orhan C. - 11-26-2020, 06:43 PM
1 Ziyaretçi