Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle kolay gelsin ovalde normal bir şekilde gazlıyorum ibrem 240-245 arası aniden oyunum drop yiyor ve yaklaşık 2saniye ekranım donuyor ve set ile oynadığım için oyunum drop yiyince gazdan ayamı çeksem bile araç gaz kesmiyor gaz takılı kalıyor ondan sonra oyunum kendime geliyor ve kendime geldiğimde önümde 2 tane araç çıkıyor 2 şansım var ya önümdeki araca vurucam önümdeki araç uçacak gidecek şaha kalkacak aynı zamanda yan şeritteki Polis olan emir kaya arkadaşımızla kaza yapıcam yada 2sinin arasından geçicem gidecem bu kadar. baktım yavaşlıyamam o mesefade ve bende aralarından giriyorum tamda oval virajının girişinde ve aradan geçerken 2 aracada hafiften sürtüyorum polis arkadaşımızın aracıda sarsılmıyor fakat ufak bir şekilde önümdeki araç dengesini 1 saniyeliyeliğine kaybediyor ve  kaza yapmadan hemen geri topluyor sadece sürttüm sonuçta sonra direk aracı sağ şeride atıp özür dliyorum o sıra polis arkadaşımız beni kovalamya başlıyor fakat benim haberim yok ben sağdat stop'a giricem ve polis arkadaş benden önce giriyor ben ileri geri yapıyorum acaba benimi kovalıyor diye çünki polis arkadaş önümde ovalde 30 ile gidiyor sonra beni kovaladığını fakediyorum ve direk sağa girip duruyorum hiç kaçmadığım şekilde 10 sn içersinde sağda durmama rağmen polis arkadaşı sollamama rağmen arkadaş bana kazaya sebebiyet verdiğim için 400tl para cezası kesiyor sadece 2 tane araca sürttüm diye ortada çok büyük bişey yok kazaya sebebiyetten tamam farzedelimki yazdın ceza ama 400tl de yazmazsın asla ve asla paranın peşinde deilim işini düzgün yaptığı sürece 400 lira deil 400k kessin. ve arkadaş 12 yıl adminlik yaptını ve bizim sw mizde de 2 3 yıl admin olduğunu idda ediyor bazı polislerin amacı az Lfs oynuyum oyundan zevk alayım değil nasıl milleti yerim derdinler ve bu arkadaş hakkında size gelen 4. şikayet Gerekenin Yapılmasını rica ediyorum.                                                                                                                                       Emir Arkadaşımızın oyun içi KULLANICI ADI: Bilinmeyen                                                                                                                                                             Oyunda Kullanığı isim:   [POLIS]EmirKAYA                                                                                                                                                                             MPR:[b]https://s4.dosya.tc/server12/02x2v1/emir_kaya.mpr.html                                                                                                                                 Olayın yaşandığı an : 13.27[/b]
             OSMANLI GARAGE ADMİNİ
Yönetici
Polis seni kovalamasında haklıdır. Herhangi bir yanlış/gereksiz kovalamaca söz konusu değildir. Fakat çok yüksek ceza yazmıştır.
Gerekli işlemler polise yapılacaktır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task