You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

PARAM VARKEN IFLAS ETTIM 5 GUN BANLANDIM

Kayıtlı Üye
param varken iflas edip ban yedım sebebini bilmiyorum 

Kullanıcı Adım : semihcyln1655
Yönetici
RE: PARAM VARKEN IFLAS ETTIM 5 GUN BANLANDIM
Işıktan ceza yerseniz 0 ehliyet puanında 10k ehliyet yenilediği için eğer hesabınızda 10k paranız yoksa iflastan ban yersiniz.
İflas etme gibi durumlarında çoğunlukla oyuncunun sorumudur.
Fakat genede sorayım, ehliyet puanınız kaç puan da olduğunu hatırlıyor musunuz ? Yada ışık bugu v.s v.s herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı ?
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
Ehliyet puanımı hatırlamıyorum ama hesabımda para vardı 42k civarıydı ve ışıktan dolayı bir kaç kere ceza yedim astonda sunucu gg oluyor vs. bizi hep ışıkta fren yapsakta ileri atıyor hem paramız gidiyor hem iflas ediyoruz hostingden kaynaklı sanırım sunucudaki git gel problemleri bize böyle zararlar veriyor
Kayıtlı Üye
(11-18-2020, 04:19 PM)enesbey5858 demiş ki: Işıktan ceza yerseniz 0 ehliyet puanında 10k ehliyet yenilediği için eğer hesabınızda 10k paranız yoksa iflastan ban yersiniz.
İflas etme gibi durumlarında çoğunlukla oyuncunun sorumudur.
Fakat  genede sorayım, ehliyet puanınız kaç puan da olduğunu hatırlıyor musunuz ?  Yada ışık bugu v.s v.s herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı ?

Ehliyet puanımı hatırlamıyorum ama hesabımda para vardı 42k civarıydı ve ışıktan dolayı bir kaç kere ceza yedim astonda sunucu gg oluyor vs. bizi hep ışıkta fren yapsakta ileri atıyor hem paramız gidiyor hem iflas ediyoruz hostingden kaynaklı sanırım sunucudaki git gel problemleri bize böyle zararlar veriyor
Yönetici
Bankanda 42.000TL mevcut, kırmızı ışıktan geçtiğin için -10.000TL kesip ehliyet puanını sıfırlamış. Üzerinde 10.000TL olmadığı için iflas etmişsin.