You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

işini bilmeyen admın

Kayıtlı Üye
işini bilmeyen admın
işini bilmeyen admin cevap versin mikailsolak mı neyse. adamların yaptıgını gorup bize hakaret yasak demekten baska bıı şey yapmıyor. soruncada yeni geldim,görmedim,hakaret yasak,uzatmayın tarzında anlamsız sözcükler söyleyip duruyor. ben oyuna girdiğimde oyundaydı yaklaşık 1.5saatır yenı falan girmedi boş konuşmasın 10dk önce girdim diye. işini bilmiyorsan millet seni uyarır buna da sesini çıkarıp millete hakaretden ban atamazsın. dedğim gibi o şahıs cevap versin
Kayıtlı Üye
RE: işini bilmeyen admın
Elimde mpr var kardeşim 1 buçuk saat demişsin ama ztn oda görünüyo sistemde ve mpr de gönlün rahat olsun ben görevimi yaptım sen bana aşağlayıcı sözlerde bulunamazsın ve görevimi öğretemezsin kardeşim hayırlı GECELER
Kayıtlı Üye
RE: işini bilmeyen admın
(11-17-2020, 08:34 PM)Crazybey80 demiş ki: Elimde mpr var kardeşim 1 buçuk saat demişsin ama ztn oda görünüyo sistemde ve mpr de gönlün rahat olsun ben görevimi yaptım sen bana aşağlayıcı sözlerde bulunamazsın ve görevimi öğretemezsin kardeşim hayırlı GECELER
mpr bende de var raad ol sen. baktım ben de 10 dakika önce girmişsin doru. fakat durumu çözüme kavuşturmadan birisini banlayanı ilk sende gördüm işini bilmiyorsun demek bu. mpr de var her şey senin de için raad olsun canını sıkma