Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle Selamın Aleyküm 65  de 169 fxo ile ovalde  gidiyorum sürekli polisler gelip çarpıyo kazandığım para geri gidiyo bende o anki sinirle polislerin hepsi kasap sürmeyi bilmiyolar dedim. Ve bence bu lafta hiçbirşey yok  (OG ŞEYTAN) bu yüzden 1 gün ban attı durduk yere ortada hiçbişey yok küfür etmedim bişey yapmadım kasap dedim diye ban atıyolar.

S2 Lisan Adım büyük harfle : RASKON
Yönetici
Herhangi bir kanıt sunmamışsınız fakat yine de cevap vereyim, sinirle hareket etmeniz yanlış. Ortaya karışıkta olsa polislere laf söylemeniz yanlış. Kendileri şahsımca eğitim görüyorlar ve bu süreçte alttan alınmaları gerekiyor. Ban atmasının sebebi büyük ihtimalle bu durumdan kaynaklanıyor. Banınızı 12 saate düşüreceğim, sizde lütfen biraz dikkatli olursanız tatlıya bağlamış oluruz. Polislerin çarpma konusunda şikayetiniz varsa mpr atarak bize iletebilirsiniz, gereğini yapmaktan hiç çekinmeyiz.

İyi oyunlar.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi
Task