Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
19.10.2020 tarihinde 64 cruise serverinde insim olmadıgı halde ve hiçbirşey yapmadıgım halde  ban yedim. insim o akşam yoktu ve bende diger insanlar gibi insimin gelmesini bekliyordum ve ara sıra insim oyudan atıyordu. oyundayken birden oyundan attı ve tekrar giriş yapmayı denedigimde sunucu baglantıyı reddetti dedi.Buda banlanmış oldugumu gösteriyor . ama oyudan attıgı sırada sol üst köşede hiçbir şekilde sebep yazmadan attı . oysaki sadece insimin gelmedini afk bir şekilde bekliyordum. ban kontrol sitesi kapalı oldugu için  neden ban yedim yada kaç gün ban yedigime dair bilgim bile yok o derece suçsuzum yan gereginin yapılmasını arz ederim                                                                         KULLANICI ADI = 58FURKAN34                                                                                                                                     BANLANDIGIM SERVER = 66664 CRUİSE                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Banımın açılmasını , gereginin yapılmasını arz ederim
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Yönetici
Banınızın kaldırılması öngörülmüştür.

İyi oyunlar...
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task