Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-28-2020, 10:28 AM Fiend.
Merhaba iyi günler iyi çalışmalar dilerim.

Bu gün Sunucunuzda vakit geçirirken bir çok kavga ve tartışmalar oldu sonra ise admin geldi ve gereken işlemleri yaptı azda olsa küçük küçük tartışmalar oldu sonrasında sunucu sakinken biri chate: Admin ceza kesmiyor kafa kesiyor* tarzı bir şey yazdı benimde komiğime gitti ve *yavaş kessinde :d* dedim ama ciddi bir şekilde değil şaka amaçlı dedim ve dedikten 1-2 dakika olmadan 1 gün ban yedim.

Geçen hafta sunucuda pistte yanlarken direksiyonu bana doğru çektim o aradada yavaş ve sağ taraftaydım karşıdan ise admin ve arkadaşları geliyorlardı ama kontrölü kaybetmiş bir şekilde geliyorlardı kaza yapıcaklardı bende sağa doğru çekildim ve banada çarptılar sonra ise chate kimdi o yazıp benim isimi yapıştırıp beni banlamıştı.

Yani Lütfen beni yanlış anlamayın kesinlikle amacım işinize karışmak sorgulamak değildir ama cidden sunucunuz çok güel ama adminler biraz anlayışlı ve mütevazi olsa çok iyi olur yani her şeyin çözümü ban değildir.

Bir çok zaman hatalı olmalarına rağmen admin oldukları için banlıyabiliyolar veyada herhangi bit hata yaptığımızda direkt ban yiyoruz veyahut atılıyoruz. Yani kimse %100 lük bir sürücü değil sonuçta burda öğreniyoruz.

Kandiliniz Mübarek olsun
Teşekkür ederim iyi günler Dilerim iyi çalışmalar.
Alıntı
Yönetici
Öncelikle sizinde kandiliniz mübarek olsun kullanıcı adınızı ve sizi banlayan admini iletir iseniz yardımcı olabilirim.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Alıntı
Kayıtlı Üye
Oyun Ve Kullanıcı İsmim: Fiend
Adminin İsmi ise: HOLYONE (holyonem)
Alıntı
Kayıtlı Üye
Oyun Ve Kullanıcı İsmim: Fiend

Adminin İsmi ise: HOLYONE (holyonem)

Lütfen İlgilenirmisiniz.
Alıntı
Yönetici
Bünyamin UZUN tarafından banlanmışsınız, ban açılma tarihiniz: 29.10.2020 12:57:40
Osmanlı Garage Yöneticisi
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-29-2020, 09:22 AM disturbe.
(10-28-2020, 11:04 AM)enesbey5858 demiş ki: Öncelikle sizinde kandiliniz mübarek olsun kullanıcı adınızı ve sizi banlayan admini iletir iseniz yardımcı olabilirim.
Reis benim geçen kardeşim oturdu japan kardeşime yazmış kardeşimde buyur yazmış kötü bişey yazmamış sonra japanda bana ters yaptı deyip banı koymuş nick:distur kullanıcı adı:kerembaba06
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task