Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-28-2020, 04:56 PM HzCaner. Düzenleme Nedeni: ek bilgi
Demin insimler gidip duruyordu o sıra hiç gazlamadım yani ceza yeme durumum vs hiçbir şey olmadıgı halde az önce oyuna girdim insim vardı ve 5k param vardı banka harici. hesaptakini bankaya yatırayım dedım yatırdım 0 tl olmasına rağmen ovale çıktım bir anda 5 gün iflas ettim param 0 hatta ilerledim en az 10 tl kasmıştır ona rağmen 5 gün boşu boşuna ban yedim açılmasını talep ediyorum

DÜZENLEME herhangi bir ceza küfür den vs ban yemedim iflastan dolayı yedim ama param zaten 0 dı hani eksilerde de değildi.

DÜZENLEME 2 : demin 6665 e girmeyi denedim ve girebildim. girdiğimde paramın -656 civarı olduğunu gördüm eğer ban gerektiren bir durum olsaydı -10.K olurdu. insim hatası lütfen açın
Yönetici
En son düzenleme: 10-27-2020, 08:16 PM enesbey5858.
Ovale çıkıp ban yemeniz oldukça düşük bir ihtimal,bir şey yaptıysanız (küfür vs vs banlanırsınız,) gerekli değerlendirilmeler sağlanacak size geri dönüş yapılacaktır.

+ Kullanıcı adınızı iletebilir misiniz ?
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Banın kaldırılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task