Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
polis olan ibrahim.y dene kişi bana vuruyor kanıtsız bir şekilde ve ben pit atıyom diyom neden vurdun bana diyoki vururum soldan cık felan bendedim omzan forum halleder dedim osman strr denen kişi beni banlıyo ona hiç bişey yok benim suçum nedir.

mpr:    https://s7.dosya.tc/server17/0fh8vx/ibrahim_kas_Titli_vurma.mpr.html

dakika:   29.24
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Kayıtlı Üye
MPR KAYITLARI İNCELENDİĞİNDE 
MPR Boyunca sol şeritten çıkmıyorsunuz, sol şerit hız şerididir arkadan gelen İBRAHİM Y. Adlı oyuncu size tepkisini korna basarak belirtiyor, tıpkı şeridimden çık dermiş gibi..
[Resim: unknown.png?width=1216&height=684]
Oyuncu yanınızdan geçiyor size vurmak gibi bir eylemde bulunmadan, diğer tur halen sol şeritten seyir ediyorsunuz...[Resim: unknown.png?width=1216&height=684]
Siz hız şeridini işgal ediyorsunuz..

Fakat 3. 4. turunda siz halen sol şeridi işgal ettiğiniz için kasten çarpıp diğer şeride atıyor.
Sonuç olarak;
MPR Süresi boyunca duyuru uyarılarına rağmen sol şerit işgalinden dolayı banınız kaldırılmayıp, 
Size kasten çarpan oyuncuya cezai işlem uygulanacaktır.

tekrarının olmaması dileğiyle...
KONU KİLİTLENMİŞTİR.
1 Ziyaretçi
Task