Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
06.10.2020 tarihinde 19.30 sularında [OG]STRR (OsmanERZNCNTR) saçma bir nedenle cezai işlem uyguladı bakiyem ekside olduğu için iflas ettim.Admin hatalı işlem yaptığını düşünerek kullancı adımı 'jonguexx' olarak değiştirip sunucuya girdim. daha şifre bile oluşturmadan direk admine mesaj attım cezanın saçma olduğunu söyledim ve oto olarak kick yedim. Bunun üzerine multi sebebiyle 999 gün ban atılmış. 

Bu cezanın kaldırılmasını talep ediyorum.

Oyun Adım : respect (jonguex)
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-07-2020, 04:16 PM SİVASLI.
'' saçma bir nedenle cezai işlem uyguladı ''
MPR Kayıtları incelendiğinde: yolun sonunda bir kaza var, Kurtarma aşamasındayken siz kontrolsüz sürüş sergileyip diğer oyuncular kaldırılmasını bekleyen oyunculara çarpıyorsunuz.
Bunun sonucunda oyundan atılıyorsunuz.

Siz cevap olarak tartışma ortamı oluşturacak kelimeler yazıyorsunuz.

[Resim: ss.jpg][Resim: unknown.png]
[Resim: unknown.png]

Eğer adminin yaptığı hatalı bir davranış varsa, kanıtlarınız ile birlikte direk olarak tartışmaya girmeden.
foruma adresimize konu oluştursaydınız bu gibi durumlar ile karşılaşmadan admini üst yetkiliye bildirmiş olurdunuz.

Admin size defalarca uyarı vermiş haliyle işlem uygulama hakkında sahip.

Sonuç olarak; İşlem haklı.

Multi Konusunda dönüş sağlanacaktır, beklemede kalın.

+ Eness Bey Kullanıcı adlı oyuncuya da cezai işlem uygulanacaktır.
Kendi hesabınızın multi banı kaldırılacak 5 Günlük iflas banınız aktif edilecektir.

İflas banınızın Açılma tarihi : 12.10.2020 19:13:00
Çözüme varıldığına göre Konu kilitlenmiştir.
1 Ziyaretçi