Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Oyunda zaten admin var işlem yemişim bir daha foruma gidiliyor ordan da işlem yiyorum bu nedir anlamadım.Küfürü admine de etmedim o an sinirden gelişine ettim uyarı ceza ban diye bişey var oyunda admin işlem uyguladı foruma ne gerek var birde burdan yiyorum işlem? ve direk ban atılıyor maşallah bana gelince direk ban ne uyarı ne cezası oluyor.Bu maalesef 2 , 3 oldu uyarısız cezasız ban yiyorum.Küfür etmedim demiyorum haklıyım hiç demiyorum sadece işlemler doğru yapılsın isterim.Banımın kalkmasını cezaya dönüşmesini istiyorum.

k.adım babyrs6

https://i.hizliresim.com/4MV1uF.jpg
Kayıtlı Üye
Serverlerimiz de ve diğer çeşitli platformlarda küfürün hakaretin yasak olduğunu sizin de çok iyi bildiğinizi biliyorum.

Uyarı ve ceza mek veya ceza kesmek size küfür etme hakkı sunmaz.

yapılan kural dışı davranışınızın yasak olduğunu, hatta uyarı verileceğine kadar biliyorsunuz. 

Uyarı hakkınızın olması Sizin küfür etmekte özgür olmanız demek değildır.

Foruma konu gelmiş işlem yapma hakkına sahibiz ayriyetten sebebi ne diye soracak olursanız;

Oyuncu rahatsız olmuşsa konu açma hakkına sahiptir.

Bir küfür veya kötü söz söylediğiniz de durumuna göre uyarı verilir veya ceza ile cezalandırılırsınız.
Konu foruma gelirse cezanız yükseltilir.

Cezanız kaldırılmayacaktır, Tekrarının olmaması dileği ile..

KONU KİLİTLENMİŞTİR.
2 Ziyaretçi
Task