Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
AZ önce benim grubum olan YGY den bir arkadaşa laf atıldı ve ben onu savunmak amaçlı UYARIDA BULUNDUM ve bu uyarıyı admin üstüne alınıp admin ile böyle konuşamassın diyerek 2 kere kick attı sadece '' ses kes '' dedim bu ne bi hakaret , ne küfür , nede bir saygısızlık . ve bunu admin yeniden üstüne alınıp yeniden kick attı .  bu ne bi hakaret , ne küfür , nede bir saygısızlık dedim bende artık ve bu seferde ban attı ben burda şimdi nasıl haksızım . olayı başlatan kişi '' ibiza ''
Kayıtlı Üye
Admin arkadaşımdan gelen Kanıtlar şu şekilde;

[Resim: iXKyOz.png]
[Resim: yrzKgI.png]
[Resim: 7yMS5k.png]
[Resim: iaFTrh.png]
İncelendiğinde çıkan sonuç;
Bir tartışma ortamı olduğu yönünde, siz oyuncuya hakaret ediyorsunuz ve kışkırtıcı argo kelimeler kullanıyorsunuz.

Oyunda herhangibi bir oyuncu sizi kışkırtma, rahatsız etme bilerek çarpma gibi eylemlerde bulunuyorsa.
Oyunda herhangibi admin oyunda aktif değil veya görmediyse forum adresimize raporlama oluşturabilirsiniz.

Siz hakkınızı yanlış yerde savunmuşsunuz.

Oyun chatinden argo ve hakaretli biçimde konuştuğunuz ve uyarıları dikkate almadığınız için, Cezanız süresi dolunca kaldırılacaktır.

Konu Kilitlenmiştir.
1 Ziyaretçi
Task