Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
169 km/h surat ile orta şeritte giderken önüme polis atlıyor ve polis cok yavaş gittigi için frene ne kadar bassamda boşunaydı duramadım ve carptım. carptıgım anda pit cektim ama [OG]EazyG (s2:Thug4Lif3) bana 500tl ceza yazdı. ordaki butun suc onumdeki poliste olmasına rağmen sadece ben ceza yedim gerekilen işlemin yapılmasını arz ederim.

MPR: https://yadi.sk/d/x29dPcNvKP-pCg
SÜRE: 2.saat 42.dakika
Yönetici
Admin şikayetiniz ile ilgili üst yetkilim ilgilenecektir.
Beklemede kalın.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Banned
bu arada önüme bir anda gecen ve cok yavaş orta şeritte olup kazaya sebebiyet veren ve benim kaza yapmama neden olan kişinin ismi:[polis]Kangal[og] (s2:OnurDRFT)
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-20-2020, 01:07 PM SİVASLI.
Önüme atlayan polis diyorsun sen polise çarpıyorsun aslında.
Polis siren sesini duyduğunuzda daha dikkatli sürüş sergilemeniz gerekiyor.
Sen siren sesini duyduğunda yavaşlaman hatta durman gerekiyor bana yol vermen gerektiği için.
Çarptığının kaza parasını hesabına ilettim.
Banned
En son düzenleme: 09-20-2020, 01:53 PM EfeImre.
Farkindaysaniz onume atliyor adam 169 ile giderken ve benim yapmam gereken en mantikli sey frene sonuna kadar basip direksiyonu kirmak zorundayim. İyicene bakar misiniz mpr ye ben mi vurdum yoksa sabit 169 orta seritdeyken onume mi atladi? Nasil durmami bekliyorsunuz ki zaten onume gectigi gibi durma cabasina giriyorum ama polis tam onumde durdugu icin durma ihtimalim yok durmam icin bir kirilma gerceklestirmeliyim ama fizik kurallari iste istesende cigneyemiyorsun...
Kayıtlı Üye
Benim size anlatmak istediğim;

Sizin önünüzde suçluyu kovalayan bir polis var. temkinli ve dikkatli gitmeniz gerekiyor. Siren sesi veya oyun sesiniz kapalıysa ekranda siren yazısı çıkar. o yazı ne kadar çok büyür ve ekrandaki metre o kadar küçülürse o kadar çok dikkatli gitmeniz gerekiyor.

[b]Yalnız siz halen 169 Sabit bir hızda seyir ediyorsunuz, hali hazırda önünüzde bir çarpışma ve zanlıyı etkisizi hale getirme çabası varken.

[/b]
[Resim: unknown.png?width=1216&height=684]

Kovalamacadaki olan polisin arkasında 169 ile geliyorsunuz ve polis zanlıyı etkisiz hale getirmeye çalışırken siz çarpıyorsunuz.

O an hız düşüklüğü yaşanmış ve sağ şeride geçmeye çalışırken siz arkadan bana çarpıyorsunuz gören admin size bu sebepten dolayı cezai işlem uyguluyor.

Bilgilendirmek amacıyla yapılmıştır.
Şikayetiniz ile üst yetkili ilgilenecektir.
Yönetici
Oyuncular, memurlar tarafından sollamayı kolaylaştırmalı ve kovalamalardan uzak durmalıdır.
Kovalamacalardan uzak durun.
Zanlıya ve polise geçmesi veya manevra yapması için yeterli boşluğu verin. Kovalamacaları sollamayın ya da takip etmeyin. Eğer takip size yaklaşırsa, pasifleşin, yavaşlayın ve durum düzelene kadar bekleyin. Polise ya da zanlıya yardım ETMEYİN.
Bunun gibi uyarıların hepsi cruise kurallarımızın içinde mevcuttur.

Herhangi bir haksız ceza durumu söz konusu değildir.
Hatta admin "Polis kovalamacasına engel olmak: Uyarı 1 + 2.500TL" işlemini bile yapabilirdi.
1 Ziyaretçi
Task