Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-20-2020, 01:31 PM tahaozhal.
Merhabalar,

Polis recep(recep1006) nickli arkadaş driftten ceza kesmek için durduruyor.Kaçmadan direkt duruyorum. Kenara çekip 4lü açıyorum.Cezayı yazmaya başlıyor.100 tl yazıyor reddediyorum 2. kez yazacakken SEMİH O. Recep'e çarpıyor Recepde bana çarpıyor ve ben uçuyorum. Recep o sırada ceza yazdığı için ve haliyle ben de çarpma etkisiyle Recepten uzaklaştığım için 5k ceza yiyorum. SEMİH O. aranızda halledin demesine rağmen ücret ödemeyi kabul etmiyor. 5000 TL olan kaybımın ödenmesini rica ediyorum. MPR de insim gözükmediği için chattan ceza yediğimi anlayabilirsiniz. Cidden madur edildim durduk yere.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-20-2020, 01:43 PM recepfy.
öncelikle anlatacağım biraz uzun karşı şeritten seni gördüm yanladın yazmadk için bende dönüp arkana geldim sağa çekip durdun yiyeceğin 100 tl idi neden reddettin bu bir .ikincisi map'e baktığım zamnan yol boştu o yüzden sağa çekmene bişe demedim 2. Semih abi vurdu tamam sana 5 k yazdı bana 1 k verdi semih abi aranızda halledin dedi yani recep 5k yı ver demedi ki ben sana zaten 1 k yı verdim 3. ben ödemek zorunda değilim paranı 100 lira için şuralara geldik helal olsun zaten Semih abi sana 4 k nı attı oyuna girersen görürsün

şu an mağdur durumda da değilsin 1k ben verdim 4k da Semih abi verdi hiç bir şey olmamış gibi düşün
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task