Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ovalde fz5 le gazlıyorum  event saatine 5 10 dk kaldı ben bu sunucuda ne zamandır oynuyorum bir kere vtec açmadım bunu bilemelerine rağmen hala bana ne açıksa kapat diye kick atıyorlar mpr alamadım kick yediğim için bunu sadece duyun bilgilenin diye atıyorum herhangi bir kanıtım yok ama o an serverde olan bi kaç kişinin ismini verebilirim sorarsınız veya adminlere sorarsınız her neyse. Event saatinde kick yiyorum ne açıksa kapat diye. Sonra flood attım -5k yiyip iflas ettim 63 e geçtim takılıyorum arkadaşlarla oguzhann[OG] geldi arkadaş (lan yavaş deli) dedim diye bana kick attı parkur yaparken arkadaşa deli dedim diye herhangi bir şikayette yok deli dediğim için bana kick atıyor argodan sonra yine floodu attım bende (20 tl aDMiNLiK aLüN hoB nE aÇıKSa KaPPa) adminle dalga geçmekten 2 gün ban attı. Ben oyun oynamak için mi giriyorum saçma sapan insanlarla uğraşmak için mi eğlence sunucusunda arkadaşıma deli dedim diye kick yiyorum ardından 2 gün ban ? Adminlik bu kadar ucuz olmamalı her önüne gelen alıyor.

sınırsızda ban atsanız umrumda değil zaten bu saçmalıktan  kurtulmuş olurum en azından...
                      Akio Asakura
1 Ziyaretçi
Task