Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-02-2020, 10:22 PM TolgaKD.
Merhabalar,
02.09.2020 saat 22:56' da MelihG27900'[OG] nickli admin hiç bir gerekçe sunmadan banlamıştır. Tünelden çıkıp opet yolunda her zamanki gibi sürmeye başladığımda şeridime geçerken bir anda karşıma çıktı ve çarptım bunun sonucunda ne bir uyarı ne de bir kick gelmeden direk olarak banlandım. uyarısız banlandığım için mpr kaydedemedim. Eğer bir hatam varsa kanıt istiyorum. Bunlar dışında 8-9 yıllık oyun hayatımda hiç bir şekilde ban yemedim hiç birşekilde oynadığım serverlerda huzuru bozmadım, yeri geldi bende admin oldum diğer serverlerda ama kimseye bu şekilde davranmadım eğer bir hatam varsa bile uyarıldıktan sonra banlasaydı bukadar uğraşmazdım.

şimdiden teşekkür ederim.

port:61
Nick: Snake
Kullanıcı Adı: TolgaKD
Yönetici
En son düzenleme: 09-02-2020, 10:52 PM enesbey5858.
Merhabalar,
Yaşadığınız bu durum için üzgünüm adminden arkadaştan gerekli kanıtları alıp göz önünde bulundurup geri dönüş yapacağım
Konuyu gece saatinde açtığınız için kanıt iletmek gecikebiliyor, yarın saat 11e kadar herhangi bir kanıt gelmediği takdirde, 6 saat içerisinde
Banınız kaldırılacaktır
Beklemede kalın
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
Forum sitesine bu olaydan sonra kayıt olduğum için onay gerektiriyordu o yüzden bu saate kaldım.
Teşekkür ederim iyi akşamlar.
Yönetici
Adminden kanıt gelmediği için banınız gün içerisinde açılacaktır
İş müsaitliğine göre aksayabilir
Konu açtığınız için teşekkürler
Beklemede kalın
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task