Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ben Rox  Ben Bugün Sebepsiz Yere Karşıdaki Şahısın Bana Çarpması Nedeniyle Haksız Yere Uyarı Alıp Daha Sonrasında İse Aynı Kişinin Bana Laf Atması Sonucu İle Uyarıyı Yine Haksız Yere Ben Aldım Ve Admin ByFreq Beni 3 Gün Banladı Arkadaşımdan İse Bu Mesajı Ona İletmem Sonucunda Bizle İlgilenmediği İçin Ondan Şikayetçiyim Ve Diğer Oyuncuları Da Boş Yere Banlayan Adminler Var Ben Bu Konudan Şikayetçiyim . Banımın Açılması Üzerine   Rica Ediyorum . Ve Beni Haksız Yere Banlatan Şahısdan Da Hakkımı Almak İstiyorum . Lfs S2 Kullanıcı Adım ( miracpelo67 ) Ricalar Üzerine Banımın Kaldırılmasını Rica Ediyorum . Olay Ani Bir Şekilde Olduğu İçin Elimde Henüz Bir Delil Yoktur . Admin İse Beni Ani Bir Şekilde Banladığı İçin SS Almama Zaman Olmadı . Ricam Üzerine .  Miraç Pehlivan ( miracpelo67 )  Yalnız miracpelo34 dü 
 miracpelo67 yaptım .
Yönetici
En son düzenleme: 08-31-2020, 09:48 PM enesbey5858.
Merhabalar,
Yaşadığınız bu durum için üzgünüm,
Gerekli admin hakkında banınıza ait olan kanıtları göz önünde bulundurulup değerlendirilmeye alınacak
Dip not: Asla ve asla multi hesabı açmayın, yada sunucuya farklı bir kullanıcı adı ile giriş sağlamayın,sağlamaya çalışmayın!
Aksi takdirde giriş sağlar iseniz multiden işlem alacaksınız
Banınız olan miracpelo34 hesabınızda kalın!
6 Saat içerisinde herhangi bir kanıt gelmediği takdirde banınızın açılması için işlemleri başlatacağım beklemede kalın
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Adminden herhangi bir kanıt 6 saat üzerinde herhangi bir kanıt iletmediği için banınız gün içerisinde açılacaktır
Beklemede kalın
Konu kilitlenmiştir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task