Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Şİmdi Olay Şöyle Ben Geliyorum Göbekten dönücem sonra önümdeki CuqqA BeY! drift atıyor s yaparak mpr de gözüküyor sonra bende kovalama başlatıyorum [POLIS]EREN K ise bırak diyor Neden diyorum atmadı diyor ben attı dedim her neyse bıraktım çıkıp mpr baktım tekrardan,atmış sonra geldim adama söyledim ki atmışsın dedim  evet çaktırma dedi eren sağolsun mu ne mpr de gözüküyor.

Adamların K adı Ve Nicki: [POLIS]ERENK. driftci5858 CuqqA BeY! Recepergn21

Mpr Başlangıç Dakkası:2:05:48:34 ' den itibaren  CuqqA BeY! ' i izleyin görürsünüz.

Mpr: https://s7.dosya.tc/server17/kat9dp/_0CuqqA__7BeY_.mpr.html

Buda 2. ci mpr Bu mpr de ise attığına dair söylüyor ve eren bunu koruduğunu söylüyo. Bİrde araba kaydı Diyor bu mpr de  söyleyen [POLIS]ERENK.  .

Mpr: https://www.dosya.tc/server30/cza7fl/gercekten_atm_Tis_kanit.mpr.html
Kaan E. 
  KARSLI Tongue
Banned
Merhabalar.

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Belirtilen mpr izlenmiştir ve cuqqa bey halihazırda banlı oldugu için bir ceza almıcaktır. Fakat;

Cuqqa bey göbeğe gelene kadar drift attıgı mpr de görülüyor, göbekten sonra s diye adlandırdıgımız saga sola drift şeklinde bir hareket yaptıgı da belli oluyor polis kaan kovamaya başlıyor fakat polis eren bırakmasını öyle bişey yapmadıgın söylüyor.
[Resim: unknown.png]
-
[Resim: Screenshot_617.png]
-
Bahsi geçen hareket.

Öncelikle bir polisin açtığı kovalamacaya haklıda olsa haksızda olsa başka bir polis karışamaz hatalı bile olsa o kovalamacadan sonra foruma şikayet etmeniz gerekir sonrasında gereken tarafımızca yapılır.

dediğim gibi cuqqa hali hazırda farklı suçlardan banlı oldugu için işlem görmeyecek.
Polis eren adam kayırdığı ve suça göz yumduğu için uyarı ve cüzzi bir rakam ceza alacak.

[Resim: Screenshot_616.png]

-

İyi Forumlar

İyi Oyunlar
1 Ziyaretçi
Task