Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-25-2020, 07:33 AM Togii. Düzenleme Nedeni: Ekleme
https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=1806

İlk olarak admine karşı yaptığım saygısızlıkların kanıtını istiyorum, ayrıca konuya yazılanda adminden kanıt alınacak 6 saat içinde felan yazıyordu silmişler belli ki admin kanıt atamamış. ve benim tartışmayı felan uzattığım yok adama laf bile atmadım sadece admine gerekeni yapması için ulaşmaya çalıştım ondada banlandım orada herif bana hakaretler etmesine rağmen hiç birşey yapılmadı ve o ban yedi diye benim banım açılmıyacakmış böyle bir mantık var mı? zaten kişiye ben şikayet açtım ban yedi benim isteğim şudur

Konuya 6 saat içinde adminden kanıt gelmezse banınız açılacak yazdınız neden silindi? büyük ihtimal kanıt atamadı admin atıldıysa sunulsun rica ediyorum.

Yaptığım ihlallerin kanıtlarını tarafıma sunulmasını talep ediyorum.

Serverde tartışma ortamı yaratmak ve hakaret: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzarsa 5 gün ban)

1 kere oyundan atıldım ardından tartışmayı kestim kişi hala hakaret ettiği için admine işlem uygular mısın artık tartışmak istemiyorum dedim.

Admine Saygısızlık:  Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Uzatılırsa insiyatife göre max 15 gün ban)

Hiç bir uyarı verilmedi, ayrıca saygısızlık yapmadım varsa kanıtları sunsunlar.

Umarım konunun üstü örtülmeye çalışılmaz düzgünce gerekli yanıtlar verilir.     

Ek olarak : forumda ticket vea itiraz açmak için yerler bulunmadığı için böyle açmak zorunda kaldım, ayrıca konunun yanlış yere açılması gibi bir durum var ise konuyu kitlerken bana bildirin. oraya itiraz açayım.
Yönetici
En son düzenleme: 08-25-2020, 08:53 AM enesbey5858.
Konu forum yetkilisi (Fikret) ilgilendiği için konuya o bakmış bulunmakta 

[Resim: unknown.png]

Ne olursa olsun böyle bir üslub ile konuşmanız yanlışdır

En iyi ve adaletli olması için şikayetci olduğunuz volksvagen passat.... adlı kişi en adaletli şekilde olması için oyuncuya uzaklaştırma cezası tarafımızca verildi.
Gerek adminler hakkında soruşturma zaten konu altında açıldı.
[Resim: unknown.png]

Sizin banınız [Resim: unknown.png]

Ceza kesme durumunda admin insiyatif kullanmış gözüküyor)

Ceza süreniz  bitince sunucuya giriş yapabilirsiniz
Konu kilitlidir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
2 Ziyaretçi
Task