You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
semih öztürk
https://s4.dosya.tc/server11/u7nzp8/_1M....t.mpr.html

0:43 - 1:30 

sahneyi izledim arda debriyaja bastım ya da gaz verdim çektim ama vtec acık deyildi o gordunuzu tekrar elimlede yapabilirim 
orda vtec acık deyildi zaten belirtmiştim benim pc redborner yada vtec yok yemin dahi ederim lütfen düzgün bir şekilde inceleyin .

artık daha hala vtec kullanıyosun derseniz gercekten bu sefer indirip kullanmaya başlıcam oz zaman ban yada uyarı atarsınız 
:dodgy: :exclamation: :dodgy:
Yönetici
RE: semih öztürk
Hesabın banlanmamış, ceza kesilmemiş. Admin sana doğal olarak uyarı vermiş. Bir önceki konunda gerekli MPR yi izlersen zaten anlarsın bir program aktif olduğunu(vtec veya değil) ancak bir programın açık. Ne ceza kesilmiş ne banlanmışsın bu kadar uzatmanın anlamı ne? Program açmışsın işte neden yalan söyleyerek konuyu uzatıyorsun?
Kayıtlı Üye
RE: semih öztürk
semih sıkıtı zaten bu ben yalan konuşmuyorum ben biliyorum ceza kesilmemiş ama vtec programı pc de yok yalan konuşmuyorum sence yalan konusam niye bu kadar uzatıyım yalan konusam vtec acık olsaydı en başında susardım forma gelmezdim anladınmı güzel kardeşim abim anladın 3 günlük dünya için birbirimize yalan konuşmayalım lütfen bana inancın olsun acık deyildi ya valla bende anlamadım nasıl oyle bişey oldu lag mı oldu ping mi oldu yada ben gazla debriyaja falan bastım yanlışlıkla ama vtec yok yani lütfen daha ısrar etme mbr izledim zaten neyse iyi günler iyi akşamlar kendine iyi bak seviyorum seni =)

(08-07-2020, 01:47 PM)babavanga1 demiş ki: Hızın bir anda 2-3km/h artıyor,aracın ve ibren sekiyor.

peki güzel kardeşim mbr izle o kadar devir çeviriyorum okadar vites deyiştiriyorum redline yapıyom sadece orda nasıl oluyasa birden vtec varmış gibi bişey oluyo senin aklın matın boyle bi olayı nasıl alıyo 

bak zaten mbr izle sadece orda oluyo yani vtec deyil sadece orda nasıl oldu bende anlamıdm pingmi lagmı nasıl oldu bende anlamıdım ama son kez soyluyom vtec deyil iyi günler
En son düzenleme: 08-07-2020, 07:02 PM korkmaz35.