Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Oyun içi adım Şimşek McQueen. Dakika 1.47.40 da drift yaparken kaza yapıyorum ve Polis Ozzy cezamı kesiyor ve ardından ben 112 yi arıyorum ve chate bunu yansıtıyorum. ( Yansıtma dakikası 1.48.30 ) Ardından Polis Utku E. hızlı geliyor ve önündeki adama sonrada bana vuruyor ve bana kazaya sebebiyetten ve yolu kapatmaktan 300 tl ceza kesiyor ve ardından kurtarıcı geliyor ve beni kurtarmak yerine chate ''ara ara ara'' diye spam atıyor. Arıyorum ve  bunu chate yansıtıyorum sonra da bana çağrı gelmedi diyor. ( Dakika 1.50.20 ) 

Ben burda Utku E. 'nin bana haksız yere ceza yazmış olduğu tarafındayım iyi forumlar 

MPR : https://s7.dosya.tc/server16/kgg9ig/Utku_E._report.mpr.html
Kayıtlı Üye
Kardeşim 112 yi araman bir şeyi değiştirmiyor sen yolun ortasında duruyorsun. Ayrıca orada senin haricinde 1 kişi daha duruyor o da yolu kapatıyor ya da geçmeye çalışıyordu onu anlayamadım. Ozan admin BENCE sana ceza kestikten sonra seni pit ardından izleyiciye atması lazım. Yolu kapatmaktan ve mpr de de gözükür benim orda durma imkanım yok ben değil başka bir oyuncuda olabilirdi. Eğer ben admin olsaydım seni izleseydim ben ceza keserdim. Ya da cezadan önce pite atardım ordan izleyiciye. Sen orda yolu kapatmışsın adamlar geçemiyor. Ayrıca Ozan ın kestiğini ben görmedim büyük ihtimal ya afk idim ya da chate bakmıyordum. Ayrıca eğer haksız isem adminler buna yanıt verirse ben sana telafi olarak 300 değil 1 2 k atarım. Ama tabii ki onun için burada bi yetkili evet Utku sen hatalısın demesi lazım. İyi oyunlar.
Kayıtlı Üye
Enes ben orda 88 89 ile geliyorum ki altımda fxo var zaten hız dediğiniz herkes yapıyor 8 9 km/h ?
Banned
Merhabalar.

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Fakat;

Elimizde bulunan mpr kaydına göre.

Kaza yapılmasının ardından polis ozan orda durup cezayı kesiyor.
[Resim: unknown.png]
Sizde orda olup ceza kesildiğini görüyorsunuz ve yolunuza devam ediyorsunuz hatta. Fakat yaptıgınız açıklamada afkydım yada chate bakmıyordum diyorsunuz.

Cezanın kesilmesinin ardından. ordan uzaklaşıyor polisler.

Kişi !112 yapıp kurtarıcı arıyor

kurtarıcı oraya gelene kadar onaylıyor ''tamam knk geliyorum '' şeklinde.

Daha sonra.

Polis utku e.
Ordan 80-85km/h ile geçiyor.  İşaretlediğim bölge netce anlaşılır bir durumda ki görmeyip vuruluyor.

Aslında o kişinin orda oldugunu ozanın ceza kestiği vakitten bilmeniz lazım. Hadi unuttunuz burayıdamı göremediniz?

Ek olarak: Virajda'da freni bırakıyorsunuz yani ''çarpayım'da ceza keseyim der gibi''
+ Manyak civciv'de hatalı orda durma gibi bir lüksü yok. zaten caprtıgınız kişi manyak civciv fakat ceza kestiğiniz şimşek McQueen

+
Halihazırda gelmiş olan kurtarıcı birşey yapmıyor ve arasana hadi diye söylüyor. Üstteki konuşmaları hiçe sayarak. Hiç aranmamış gibi davranıyor.

Ve son olarakda şimşek ve McQuenn aralarında şu konuşma geçiyor.

İlk başta okey diyen perfect burda çagrı düşmüyor diyor.

Cezalar şu şekilde olacak.

Manyak civciv trafiğin akışını engellediği için ceza alıcak.

Şimşek McQueen e yolda kurtarıcı beklediği için uyarı verilecek.

Polis utku e. ye kontrolsüz sürüş'den ve halihazırda ceza kesilen birine tekrar ceza kesmekten ceza verilicek.

Ve kurtarıcı perfect'e Görevini yapmadığı ve gelen çagrıya cevap vermeyip devam ettiği için ceza kesilicek
1 Ziyaretçi
Task