You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

SÖZDE GEREKENİ YAPMADIĞIM GEREKÇESİYLE BANLANMIŞIM

Kayıtlı Üye
64 Portunda polis leon kovaladığı kişiyi yakaladığı zaman bir diğer oyuncu bilerek çarpması sonucu kaçmaya çalıştı diye gözüktü ve 5000 ceza yedi polis arkadaşa 1000 tl para geldi. bunun üzerine leon vuran şahsa yavşak dedi ve bende sus sen ne diyorsun şeklinde susturdum ve 500 ceza kestim ardından ben oyundan çarpan arkadaşa polis kovalamasına engel olmak suçundan ceza keseceğim sırada çıkması sonucu mpr izlemeye gittim k adını almak için ben oyunda değilken dc adresinde bulunduğumuz Dodo ve Master bana leonun küfür ettiğini söyledi ve küfürün kanıtlarını tarafıma iletti. Yunus denen şahsın bildirdiği ss lerde de gözüktüğü üzere neden küfür ettiğini sorduğumda "hasktr Big Grin" mesajını yazdı ve ardından 5 gün ban işlemini yaptım. Yöneticiniz Buğra Şafak Güler'in önceden dediği gibi ya ceza ya ban işlemi yapılacak dedi ve bende banlama işlemini gerçekleştirdim. Bunun neresinde bir yanlışlık mevcut veya bir aksi durum veya banlanmama durumu yaşanıyor. 5 Gün boyunca bana haber verilmeden sorgusuz sualsiz kanıtın var mı bile denmeden 5 gün banlandım.

MPR KAYDIM
https://s7.dosya.tc/server16/trmjly/LEON_BAN.rar.html
#BOSS
En son düzenleme: 07-23-2020, 03:10 PM bero.