Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
SÜRÜCÜ: KAYSERILI

Ban yemeden 30 dk önce yine çarptı bu arkadaş crash yada jant diye admine şikayet ettim.Tabi adminin yerinde yeller esiyor.Başka şikayetlerede cevap vermedi kendisi vermeyecekse niye admin yada niye 2 saat afk ?
Neyse bu kayserili crash açıp gene bana çarpınca sinirlendim kardeş yeter artık diye, sen kimsin lan köpek yazdı bunu yazana teşekkür edecek halim yok küfür ettim bende ana bacı katmadım aq gibisinden yazdım herkez bana o kardeş küfür ettin yok bilmemne.Güzellik uykusunda olan adminde bi bizi gördüğü için ban attı yetti ama daha geçen sebepsizce ban yedim konu açtım birde 3 güm açılmasını bekledim bide böyle saçma bir ban yedim.Ne yapalım sizin svnizemi girmeyelim yada siz çocuk çocuğu admin yapmayın en iyisi.
Alıntı
Yönetici
En son düzenleme: 07-13-2020, 05:36 PM enesbey5858.
Merhabalar,

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm fakat,
Sizin direk oyuncuya küfür etmeniz ban sebebine giriyor eğer küfür yerine siz admine bildirseydiniz böyle olmayabilirdi.
İllaki admin bakmıyor yada ilgilenmiyorsa admin hakkında şikayet konusuda açabilirsiniz
Konunuza gelecek isek iş müsaitliğine göre banınızın kalkması aksayabiliyor zaman zaman.
Şikayet ettiğiniz kişinin eğer mpr kaydı var ise atarmısınız dakikasıyla
Osmanlı Garage Yöneticisi
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task