You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Polislerin Boş Ceza Kesmesi

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhabalar..
Geçtiğimiz günlerde (2 veya 3 gün oldu hatırlamıyorum) fz5 ile gazlıyorduk virajı daha iyi alabilmek için birazcık terse girmiş olabilirim fakat polisler daha düzgün sebeplerden ve sırf para uğruna (parasında değilim) böyle yapmaları beni üzdü videoyu da yüklüyorum kanıt olması için videonun devamının olması gerekiyor fakat telefonumda yeterli alan olmadığı için yarıda kesildi ama her şey belli oluyor 4k çekim yapıyorum ondan çabuk yer bitiyor :d neyse konumuza dönelim isimlerini tam hatırlamıyorum fakat videoda net gözüküyor bana kovalama başlatıldığı an duruyorum ve beni kovalayan bero mu öyle bir şey idi  sırf kovalamayı 2 seviye yapmak için ilerde sıfır çiziyor bilerek bariyerlere çarpıyor ve 2 seviye olunca geliyor arkadaşları bir anda kovalamaya dahil oluyor ve 300tl kesiyor itiraz ediyorum reddediyorum 280 kesiyor kesinlikle parasında değilim tek isteğim bu polislere gereğinin yapılması 

Not: bu açtığım foruma videoda gözüken polisler&adminler işlem yapmazsa sevinirim kalp 
isimleri: BerO , Fiko , Joker imiş bu isimlerini yazdığım adminler foruma dahil olmazsa sevinirim (adaletli olması için)

Link : https://www.youtube.com/watch?v=i95oogZkd9s&t=1s       videonun kalitesi neden 360p bilmiyorum 4k çektim oysa 

Fotoğraf : fotoğraf nedense forumu çökertiyor onun için yükleyemiyorum 
Kayıtlı Üye
RE: Polislerin Boş Ceza Kesmesi
Polis BerO tarafından yapıldığı için gerekli uyarılar bizzat tarafımca iletilmiştir, konuda haksızlardır. Özür amaçlı ücretinizin üstünde bir para miktarı yollatıldı. Bir daha buna benzer bir durum ile karşılaşırsanız tekrardan konu açabilirsiniz, kendim ilgileneceğim. Hayırlı akşamlar.
Osmanlı Garage Ceo