Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Arkadaş ''Akın'' adlı arkadaşı pit atmamak + kaza yapmak tarzı bir sebepten dolayı kickliyor fakat öyle bir durum söz konusu değil. Merak edip MPR izliyorum ve Kaan adlı adminin hatalı olduğunu fark ediyorum, oyuna girip hatalı olduğunu söylüyorum fakat Kaan adlı admin arkadaş dzügün bir üslup kullanmadan konuşuyor. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. 

https://dosya.co/988o5i0bnyzi/kaan.mpr.html (10.23'ten itibaren izlerseniz kick yediği olayı görebilirsiniz. 10.59'da kick yiyor.)
 
Moderatör olmasına rağmen hoş olmayan bir üslup kullanıyor.

https://hizliresim.com/jj4oryt
OSMANLI GARAGE
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-09-2024, 09:37 PM trabzonluuşak.
verdiğin bilgilerin çoğu doğru bile değil adamı pit atmamak ve kaza yapmak gibi bir sebepden değil d. sürüş den atıyorum

ve kişinin bana ettiği ailevi küfür de var, ayrıca bana bu yetkiyi veren kişilerin anasına fln da sövdü, hepsinin mpr si ve ekran görüntüsü var, iyi günler.
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-10-2024, 02:00 PM Eness Bey.
Onlar beni ilgilendirmiyor. Attığım MPR'lerde olan olaylar değil. Neden dolayı attığını zaten tam emin olamadığımı yazdım orada ve adam kaza yaptırmıyor bir şey yaptırmıyor işlem yapman saçma istediği gibi sürer kimseye bir zararı olmadığı sürece. Haklı olsan bile o üslupla haksız duruma düşüyorsun. Düzgün konuşmayı öğren sonra burada kendini savun.
OSMANLI GARAGE
Alıntı
Kayıtlı Üye
Sen kimsin de milletin oyun zevkine sürme zevkine karar veriyorsun, terse bile girmiyor adam kendi şeridinde kazaya sebebiyet vermediği sürece istediği gibi gidebilir. Burada uzatmanın lüzumu yok tek sorun o adamın nasıl sürdüğü değil. Senin üslubun çok düzgün sanki. Konuyu da uzatma yönetim gerekli kararı verir.
OSMANLI GARAGE
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task